Rezultate te kerkimit per termin: +Patos

Total: 2934
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.554Z

Topi dekreton shpalljen e ligjit per privatizimin e Albpetrolit

Presidenti i Republikes Bamir Topi dekretoi dje shpalljen e ligjit per privatizimin e shoqerise Albpetrol. Ne mbeshtetje te nenit 84 pika 1 dhe nenit 93 te Kushtetutes se Shqiperise dekretoj shpalljen e ligjit nr. 10 490 date 15.12.2011 Per percaktimin e formes dhe te struktures se formules se pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.403Z

Aktivizohet pusi i taposur, nafta derdhet në lumë

Një pus nafte i fondit të ndalur është aktivizuar papritur duke e shpërndarë naftën në mjedis. Rrëshqitja e tokës përqark ka bërë që të rrëzohet në lumë bazamenti i betontë i pusit dhe të hapet gryka e taposur disa vite më parë. Specialistët e naftës të sektorit Nr. 4, të N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.161Z

Në pranga atë e bir, plagosën me armë dyqanxhiun

Fier U arrestuan katër orë pas ngjarjes Vetëm 4 orë pas ngjarjes, policia ka mundur të prangosë dy autorët e plagosjes dhe dhunimit të një 50-vjeçari nga Patosi, ngjarje kjo e ndodhur mbrëmjen e së mërkurës. Burime zyrtare të policisë lokale bëjnë të ditur se janë ndaluar: Alber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.077Z

Ekstradohet Jorgo Bledar Sopaj beri nje vajze prostitute ne vitin 1997

Jorgo Bledar Sopaj PUBLICITET Ne vitin e mbrapshte 1997 shume gjera u bene keq Dhe hovi i krimit shenoi kurbe te larte pasi shteti ra dhe ne menyre te papergjegjshme nuk i mbrojti qytetaretbr br Nje viktime e mungeses se mbrojtjes se shtetit ishte edhe vajza FS e cila u d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.742Z

Kaka vendoset sot

Sot do te vendoset e ardhmja e Kakas. Mbas ndeshjes me Fiorentinen, drejtuesit kuqezinj kane pranuar oferten e Citit. Sipas tyre nje takim do zhvillohet te henen per te vendosur te ardhmen e Kakas. Nderkohe Milan ka mundur Fiorentinen me rezultatin 1-0 me nje gol te Patos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.489Z

Shperthen pusi ne gaz, pragtragjedi ne Zharrez

Patos- Pragtragjedie ne fshatin Zharrez te Patosit. Helmohen 15 persona nga shperthimi i gazit ne pusin e naftes, shpallet gjendja e jashtezakonshme ne zone. Rrezikohen 100 familje, ndersa shtate persona perfunduan ne reanimacion. Shkak eshte bere shperthimi i fontanes se gazit ne pusin nr. 2216, se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.638Z

Policia Qarkullimi duhet evituar

TIRANEuml - Policia e Shtetit beri te ditur sot paradite situaten me te fundit te rrugeve ne vend. Nga situata ne akset rrugore ne shkalle vendi nga informacionet me te fundit te marra nga sherbimet e Policise Rrugore rekomandohet te evitohet ne maksimum levizja e mjeteve te tonazhit te larte ne aks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama