Rezultate te kerkimit per termin: +Patos

Total: 2934
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.077Z

Ekstradohet Jorgo Bledar Sopaj beri nje vajze prostitute ne vitin 1997

Jorgo Bledar Sopaj PUBLICITET Ne vitin e mbrapshte 1997 shume gjera u bene keq Dhe hovi i krimit shenoi kurbe te larte pasi shteti ra dhe ne menyre te papergjegjshme nuk i mbrojti qytetaretbr br Nje viktime e mungeses se mbrojtjes se shtetit ishte edhe vajza FS e cila u d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.742Z

Kaka vendoset sot

Sot do te vendoset e ardhmja e Kakas. Mbas ndeshjes me Fiorentinen, drejtuesit kuqezinj kane pranuar oferten e Citit. Sipas tyre nje takim do zhvillohet te henen per te vendosur te ardhmen e Kakas. Nderkohe Milan ka mundur Fiorentinen me rezultatin 1-0 me nje gol te Patos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.489Z

Shperthen pusi ne gaz, pragtragjedi ne Zharrez

Patos- Pragtragjedie ne fshatin Zharrez te Patosit. Helmohen 15 persona nga shperthimi i gazit ne pusin e naftes, shpallet gjendja e jashtezakonshme ne zone. Rrezikohen 100 familje, ndersa shtate persona perfunduan ne reanimacion. Shkak eshte bere shperthimi i fontanes se gazit ne pusin nr. 2216, se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.638Z

Policia Qarkullimi duhet evituar

TIRANEuml - Policia e Shtetit beri te ditur sot paradite situaten me te fundit te rrugeve ne vend. Nga situata ne akset rrugore ne shkalle vendi nga informacionet me te fundit te marra nga sherbimet e Policise Rrugore rekomandohet te evitohet ne maksimum levizja e mjeteve te tonazhit te larte ne aks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.424Z

Mediu: Mbetjet e naftës, mos derdhen në kanale

Tiranë, 1 Korrik, NOA Shkarkimi i ujërave të pista dhe naftës nëpër kanale po sjellin probleme të jashtëzakonshme për ujërat nëntokësore, ndotjen bregdetare por edhe tokat bujqësore në zonën përreth asaj Patos-Marinëz. Këtë shqetësim ka ngritur gjatë një takimi të posaç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.934Z

Privatizimi i naftes, page ne shtepi 1700 punonjes

Fatjona Mejdini Qeveria ka vendosur qe te paguaje per nje vit te gjithe punonjesit qe dalin te papune nga procesi i privatizimit te kompanive shteterore te naftes ARMO dhe ALBPETROL. Keshtu, u vendos qe rreth 1700 punonjesit ne Tirane dhe Patos qe dalin te papune nga procesi i privatizimit te kesaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.438Z

Bankers blen puset e Albpetrol

Ministri i Ekonomisë, Nasip Naço ka autorizuar kompaninë publike “Albpetrol” të transferojë 140 puset e fundit që i kishin mbetur në zonën e Patos-Marinzës tek kanadezët e Bankers Petroleum në këmbim të 34 milionë do

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama