Rezultate te kerkimit per termin: +Patos

Total: 2934
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.731Z

LSI merr dhe ish-kreun e PS Patos

Ish-kreu i PS-se per degen e Patosit, Ramadan Kuqari, prej dy ditesh eshte anetaresuar ne LSI. Lajmi konfirmohet nga Kuqari, i cili ka qene prezent dhe ka shoqeruar nga afer kreun e LSI-se, Ilir Meta, gjate turit te tij te zhvilluar dy dite me pare ne Fier. Kuqari, i cili per nje periudhe trevjecare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.969Z

LSI merr dhe ish -kreun e PS Patos

Ish-kreu i PS-se per degen e Patosit, Ramadan Kuqari, ne shkurt te ketij viti eshte anetaresuar ne LSI. Ai ka qene prezent dhe ka shoqeruar nga afer kreun e LSI-se, Ilir Meta, gjate turit te tij te zhvilluar ne Fier. Kuqari, i cili per nje periudhe trevjecare ka qene ne krye te selise roze per degen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.790Z

Milo takime në Patos

Patos-Kryetari i Partisë Demokracia Sociale Paskal Milo zhvilloi takime me anëtarë dhe simpatizantë të Partisë Demokracia Sociale në qytetin e Patosit. “Ne duam t’u themi shqiptarëve se me Sali Berishën nuk mund të shkohet në Evropë. Me Sali Berishën mund të shkohet mbrapa por jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.939Z

Mjedisi, plan per rehabilitimin e Patos-Marinzes

Ministria e Mjedisit sapo ka perfunduar nje plan per rehabilitimin e zones se Patos-Marinzes, e cila do te fillojne nga kompanite te cilat merren me nxjerrjen e naftes ne kete zone. Sipas planit keto firma duhet te vetmonitorojne veprimtarine e tyre, duke zbatuar parametrat mjedisore. Ministri Mediu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.731Z

Burg per shefin e policise Patos

PATOS- Arrest me burg per shefin e postes se policise Patos Gerjan Kondi dhe administratorin e shoqerise Lladi 2008. Ne nje njoftim te Prokurorise se Pergjithshme thuhet se te arrestuarit ne menyre te vazhdueshme realizonin vjedhje te karburanteve te llojit nafte bruto ne pronesi te Albpetrol-sha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.606Z

Ronaldinho ia prish martesën Patos

Ishte pritur se do të jetë kapitull i ri në jetën e sulmuesit të ri të Milanit, Alexandre Pato dhe gruas së tij, Stephany, por përfundoi me ndarje pas vetëm nëntë muajve. 20-vjeçari Pato dhe moshatarja e tij, Stephany Brio kishin ngjallur krahasime me familjen Beckham, pas martesës me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.223Z

Kthehen Pisha dhe Bylykbashi, Elbasani do fitoren në Patos

Elbasani, pas fitores të së shtunës ndaj Veleçikut, tashmë i është kthyer përgatitjeve për ndeshjen e radhës në Patos, ndaj Albpetrolit vendës në ora 16:00. Skuadrës verdheblu, që drejtohet nga Ilirjan File, ndaj Veleçikut për arsye dëmtimi i ka munguar Arjan Pisha dhe Dorjan Bylyk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama