Rezultate te kerkimit per termin: +Patozi

Total: 5316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.249Z

Nisin negociatat, takohen Ruçi-Patozi

Kryetarët e dy grupeve parlamentare, Astrit Patozi dhe Gramoz Ruçi prej orës 11:00 kanë nisur takimin e parë të negociatave për zgjidhjen e krizës politike. Takimi po zhvillohet në një sallë në katin e dytë të Kryesisë e Kuvendit. Dy krerët e grupeve mbërritën në Kryesi rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.589Z

Patozi Distancohuni nga dhuna

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Astrit Patozi ka kërkuar nga deputetët e opozitës që të distancohen nga dhuna e 21 janarit. Ai ka deklaruar se do të ndëshkohen të gjithë përgjegjësitë e atyre ngjarjeve. &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.258Z

Astrit Patozi: Në PD nuk dikton Berisha

I ftuar në ABCNews, Astrit Patozi, deputet i Partisë Demokratike, ish-funksonar i lartë i saj tha se pavarësisht rolit protagonist të Sali Berishës në PD, ai nuk e sheh atë diktues në vendimmarrje. Patozi nuk preferon të flasë për politikanë të vjetër apo të rinj. Ndarja që vlen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.916Z

Patozi, letër Rucit për reformën zgjedhore

TIRANË- Kreu i grupit kuvendor të PD-së, Astrit Patozi i është drejtuar me anë të një letre homologut Gramoz Ruci për reformën zgjedhore. Ai njofton edhe zgjedhjen e Oerd Bylykbashit dhe Viktor Gumit si negociatore për të shqyrtuar me opozitën modalitetet e ngritjes së Komisionit Parla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.226Z

Presidenti, Patozi: Vota kundër ishte e Oketës

Astrit Patozi Kreu i grupit parlamentar për Partinë Demokratike, Astrit Patozi, shprehet se mazhorancës nuk i duhet një president që i përket asaj. Por ai nënvizon se u zgjodh një president nga politika pasi kështu mund të përballojë presionet dhe situata të jashtëzakonshme. Patozi, du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.142Z

Patozi në Sarandë, takon studentët

 Nënkryetari i PD-së, Astrit Patozi, i cili kryeson listën e Vlorës, u takua dje me studentë të filialit universitar të Sarandës. Patozi deklaroi gjatë këtij takimi se, “për sa kohë të jetë kryetar bashkie Edmond Gjoka, dhe sa kohë të jetë Qeveria e maxhorancës së djath

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.916Z

Patozi: Vendimi për Kostën, politik

Kreu i grupit parlamentar të PD-së Astrit Patozi ka reaguar menjëherë pas deklaratave të kreut socialist Edi Rama se rrëzimi i kandidaturës së Vangjel Kostës për në Gjykatën Kushtetuese ishte bërë për motive të errta. Në një konferencë për shtyp Patozi ka theksuar se Vangjel Kos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama