Rezultate te kerkimit per termin: +Patozi

Total: 5316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.753Z

Patozi: Rama pranoi përgjegjësinë

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Astrit Patozi ka deklaruar sot se manifestimi paqësor i ditës së djeshme nga PD tregon përgjegjësinë e kreut të saj për ngjarjet e 21 janarit. Në një deklaratë për shtyp, Patozi ka akuzuar liderin e opozitës se më 21 janar organizoi një grusht s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.026Z

Patozi: Gjykata Kushtetuese, vendim politik

Kryetari i grupit parlamentar te PD, Astrit Patozi ka kritikuar Gjykaten Kushtetuese per pezullimin e ligjit te dosjeve. Gjate fjales se tij ne Parlament, Patozi ka akuzuar kete institucion dhe opoziten per lidhje me te kaluaren komuniste. “Sot eshte nje dite e trishtuar per shoqeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.309Z

Patozi: Zgjedhjet brenda standarteve

Mazhoranca eshte e bindur se zgjedhjet e 28 qershorit do te jene te lira dhe te ndershme. Kreu i deputeteve demokrate Astrit Patozi thote per TV Koha se akuzat e opozites vijne nga frika e humbjes. Patozi shprehet se anetaresimi ne NATO do te jete nje shtyse per reformat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.745Z

Patozi: Ska të pakënaqur

Në Partinë Demokratike nuk ka kurrfarë pakënaqësie me hapat që po ndërmerren për rikthimin e disa figurave që kanë qenë pjesë e strukturave të saj në drejtim apo në anëtarësi. Në Partinë Demokratike nuk ka kurrfarë pakënaqësie me hapat që po ndërmerren për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.470Z

Patozi ne emisionin Intervista

E enjte 13 Tetor 2011 1013 INTERVISTA Per here te pare nje prej figurave kryesore te maxhorances deklaron voten pro mandatit te dyte per Ardian Fullanin ne drejtimin e Bankes se Shqiperise. Ne emisionin Intervista vetem 2 jave para se guvernatorit ti mbaroje mandati kreu i grupit parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.934Z

Patozi Opozita kunder partnereve strategjik

Patozi tha se opozita duhet ta miratonte kete ligj i cili ka qellim politik. Perfituesit e ketij ligji nuk jane demokrate por jane te gjithe qytetaret shqiptare qe kane nje marredhenie me shtetin. Per nje vit me radhe opozita ka bere pseudo-kauzen e transparences nderkohe qe mesa duket nuk ka qene e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.978Z

Patozi: Rama, pergjegjes per dhunen

Qamil Xhani Kryetari i Grupit Parlamentar te Partise Demokratike, Astrit Patozi, tha dje se kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, pas perdorimit qe i beri demonstruesve, por perpiqet te perfitoje politikisht nga viktimat. Duke shprehur keqardhje per jetet e humbura ne proteste dhe per plagosjen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama