Rezultate te kerkimit per termin: +Patozi

Total: 5316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.026Z

Patozi: Gjykata Kushtetuese, vendim politik

Kryetari i grupit parlamentar te PD, Astrit Patozi ka kritikuar Gjykaten Kushtetuese per pezullimin e ligjit te dosjeve. Gjate fjales se tij ne Parlament, Patozi ka akuzuar kete institucion dhe opoziten per lidhje me te kaluaren komuniste. “Sot eshte nje dite e trishtuar per shoqeri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.309Z

Patozi: Zgjedhjet brenda standarteve

Mazhoranca eshte e bindur se zgjedhjet e 28 qershorit do te jene te lira dhe te ndershme. Kreu i deputeteve demokrate Astrit Patozi thote per TV Koha se akuzat e opozites vijne nga frika e humbjes. Patozi shprehet se anetaresimi ne NATO do te jete nje shtyse per reformat.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.745Z

Patozi: Ska të pakënaqur

Në Partinë Demokratike nuk ka kurrfarë pakënaqësie me hapat që po ndërmerren për rikthimin e disa figurave që kanë qenë pjesë e strukturave të saj në drejtim apo në anëtarësi. Në Partinë Demokratike nuk ka kurrfarë pakënaqësie me hapat që po ndërmerren për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.470Z

Patozi ne emisionin Intervista

E enjte 13 Tetor 2011 1013 INTERVISTA Per here te pare nje prej figurave kryesore te maxhorances deklaron voten pro mandatit te dyte per Ardian Fullanin ne drejtimin e Bankes se Shqiperise. Ne emisionin Intervista vetem 2 jave para se guvernatorit ti mbaroje mandati kreu i grupit parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.934Z

Patozi Opozita kunder partnereve strategjik

Patozi tha se opozita duhet ta miratonte kete ligj i cili ka qellim politik. Perfituesit e ketij ligji nuk jane demokrate por jane te gjithe qytetaret shqiptare qe kane nje marredhenie me shtetin. Per nje vit me radhe opozita ka bere pseudo-kauzen e transparences nderkohe qe mesa duket nuk ka qene e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.978Z

Patozi: Rama, pergjegjes per dhunen

Qamil Xhani Kryetari i Grupit Parlamentar te Partise Demokratike, Astrit Patozi, tha dje se kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, pas perdorimit qe i beri demonstruesve, por perpiqet te perfitoje politikisht nga viktimat. Duke shprehur keqardhje per jetet e humbura ne proteste dhe per plagosjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.855Z

Patozi: Po bejme zgjedhje evropiane

Nenkryetari demokrat, Astrit Patozi, deklaroi se Shqiperia po ecen me shpejtesi drejt zgjedhjeve te lira dhe te ndershme. "Ne po bejme zgjedhje evropiane dhe ankesat per incidente banale nuk e demtojne procesin. Ftoj qytetaret qe nuk kane votuar te ushtrojne te drejten e tyre ne ket

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama