Rezultate te kerkimit per termin: +Patozi

Total: 5316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.250Z

Patozi: “Shqiptarët të mos e marrin seriozisht Ramën, sepse është në krizë”

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar ndaj deklaratave të kryetarit të PS-së Edi Rama të bëra në qytetin e Vlorës. Patozi, i cili u zgjodh deputet në zgjedhjet e 28 qershorit, pikërisht në qarkun e Vlorës, tha se nuk është absolutisht e vërt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.633Z

Vlorë, Patozi: Oferta jonë, ndryshimi dhe standardizimi i zonave rurale

VLORË- Nënkryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Astrit Patozi, njëkohësisht kandidat për deputet në Qarkun e Vlorës në zgjedhjet e 23 qershorit, prezantoi disa nga kolonat e programit të kësaj force politike për zonat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.254Z

PS-ja depoziton paktin Patozi ben diversion Rama ju do ne burg

Ruci Nuk votojme asnje ligj me 3/5-tat pa u arritur pakti Opozita depoziton zyrtarisht ne Kuvend paktin prej 10 pikash ndersa mazhoranca e rrezon oferten e socialisteve ne pjesen me te madhe te tyre. Ne seancen e djeshme kreu i grupit parlamentar te PS-se Gramoz Ruci duke reaguar ne lidhje me futjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.159Z

Ruçi: Na diskretituat me partnerët. Patozi: Rama po tenton bllokimin e KQZ

Parlamenti është shoqëruar sot me debate të ashpra në lidhje me shkarkimin e anëtarit të LSI-së nga Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve. Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka debatuar me deputetët e opozitës duke u kërkuar atyre të përqëndrohen në rendin e ditës për projktligjin pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.639Z

PD mirepret oferten e PS-se Patozi Shqyrtim me seriozitet

Nje dite pasi Partia Socialiste dorezoi ne Kuvend nje tjeter kerkese per hetimin e zgjedhjeve kryetari i opozites Edi Rama sqaron perse oferta e fundit nuk i permbahet nenit 178 pika 6 e kodit zgjedhor ku thuhet se fletet e votimit digjen ne rastin e hapjes se kutive te materialeve zgjedhore por nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.554Z

Pyetja që Astrit Patozi ngre për antikomunistët e 2017-ës

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, dy ditë para hapjes së sesionit të ri parlamentar, ka ngritur një pikëpyetje të madhe, se çfarë i shqetëson më shumë antikomunistët. Përmes një statusi në Facebook, Patozi pyet se kush është më e rëndë zgjedhja  Gramoz Ruç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.964Z

Patozi: Nëse do të më pyesni për vizitën e Ramës në Beograd

Tiranë - Deputeti i Partisë Demokratike, Astrit Patozi, vlerëson vizitën e kryeministrit Edi Rama në Beograd. Pavarësisht kritikave si kryeministër i vendit, Patozi thotë se vizita e tij në Beograd ishte e paqortueshme. "Për Edi Ramën, si kryeministër dhe udhëheqës i Partisë Sociali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama