Rezultate te kerkimit per termin: +Patozi

Total: 5316
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.978Z

Patozi: Rama, pergjegjes per dhunen

Qamil Xhani Kryetari i Grupit Parlamentar te Partise Demokratike, Astrit Patozi, tha dje se kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, pas perdorimit qe i beri demonstruesve, por perpiqet te perfitoje politikisht nga viktimat. Duke shprehur keqardhje per jetet e humbura ne proteste dhe per plagosjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.855Z

Patozi: Po bejme zgjedhje evropiane

Nenkryetari demokrat, Astrit Patozi, deklaroi se Shqiperia po ecen me shpejtesi drejt zgjedhjeve te lira dhe te ndershme. "Ne po bejme zgjedhje evropiane dhe ankesat per incidente banale nuk e demtojne procesin. Ftoj qytetaret qe nuk kane votuar te ushtrojne te drejten e tyre ne ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.249Z

Nisin negociatat, takohen Ruçi-Patozi

Kryetarët e dy grupeve parlamentare, Astrit Patozi dhe Gramoz Ruçi prej orës 11:00 kanë nisur takimin e parë të negociatave për zgjidhjen e krizës politike. Takimi po zhvillohet në një sallë në katin e dytë të Kryesisë e Kuvendit. Dy krerët e grupeve mbërritën në Kryesi rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.589Z

Patozi Distancohuni nga dhuna

Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Astrit Patozi ka kërkuar nga deputetët e opozitës që të distancohen nga dhuna e 21 janarit. Ai ka deklaruar se do të ndëshkohen të gjithë përgjegjësitë e atyre ngjarjeve. &ld

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.258Z

Astrit Patozi: Në PD nuk dikton Berisha

I ftuar në ABCNews, Astrit Patozi, deputet i Partisë Demokratike, ish-funksonar i lartë i saj tha se pavarësisht rolit protagonist të Sali Berishës në PD, ai nuk e sheh atë diktues në vendimmarrje. Patozi nuk preferon të flasë për politikanë të vjetër apo të rinj. Ndarja që vlen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.916Z

Patozi, letër Rucit për reformën zgjedhore

TIRANË- Kreu i grupit kuvendor të PD-së, Astrit Patozi i është drejtuar me anë të një letre homologut Gramoz Ruci për reformën zgjedhore. Ai njofton edhe zgjedhjen e Oerd Bylykbashit dhe Viktor Gumit si negociatore për të shqyrtuar me opozitën modalitetet e ngritjes së Komisionit Parla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.226Z

Presidenti, Patozi: Vota kundër ishte e Oketës

Astrit Patozi Kreu i grupit parlamentar për Partinë Demokratike, Astrit Patozi, shprehet se mazhorancës nuk i duhet një president që i përket asaj. Por ai nënvizon se u zgjodh një president nga politika pasi kështu mund të përballojë presionet dhe situata të jashtëzakonshme. Patozi, du

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama