Rezultate te kerkimit per termin: +Pedro

Total: 1442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.018Z

Pedro nuk dorëzohet

Sulmuesi i Barcelonës, Pedro ende beson se gjiganti katalan mund të mposhtë rivalin Real Madrid në garë për titull në La Liga. Barcelona ka gjashtë pikë më pak se Reali, por Pedro ende beson se skuadra e Pep Guardiolës mund të mbrojë titullin e kampionit. “Ne e dimë se mund ta bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.615Z

Pedro, në histori

Me golin e shënuar kundër Atlantes në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror të Klubeve, sulmuesi i ri i Barcelonës, Pedro ka hyrë në histori si futbollisti i parë që ka shënuar në gjashtë gara të ndryshme gjatë një sezoni. Barcelona ka mposhtur kundërshtarin meksikan me rezultat 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.861Z

Pedro i beson Vilanovas

Sulmuesi i Barcelonës, Pedro ka lavdëruar trajnerin e ri Tito Vilanova dhe shprehu besimin e tij se ai do të përcjell arritjet e ish strategut, Pep Guardiola. Pedro beson se Vilanova posedon kualitetet e nevojshme për të udhëhequr gjigantin katalan drejt sukseseve të reja. “Tito do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.768Z

Pedro mëson nga Sanchez

Nga Express më 05 shtator 2011 në ora 21:15 Sulmuesi i Barcelonës, Pedro ka lavdëruar transferimin e Alexis Sanchezit dhe beson se prania e reprezentuesit kilian vetëm sa do të ndihmojë zhvillimin e tij si futbollist. Konkurrenca është e fortë për repartin sulmues të Barcelonës, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.947Z

Pedro pranon transferimin te Inter

Pedro Rodriguez pritet të jetë një lojtar i Interit sezonin e ardhshëm. Sipas mediave spanjolle Pedro ka pranuar ofertën e Interit. Ka qenë trajneri i Interit Roberto Mancini që ka telefonuar personalisht Pedron duke e bindur që të transferohet në Milano. Më parë për Pedron ishte inter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.298Z

Pedro: Gaboi Blatteri me Ronaldon

Mesfushori i Barcelonës, Pedro Rodriguez ka thënë se nuk i ka pëlqyer gjesti i Sep Blatterit ndaj Cristiano Ronaldos. Pedro ka thënë se Blatter duhej të kishte mbajtur mendimin e tij në vete. "Nuk më ka pëlqyer mënyra e shprehjes së p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.377Z

Pedro tri javë jashtë terrenit

Futbollisti i Barcelonës, Pedro Rodrigez nuk do të jetë në gjendje të paraqitet në tri javët e ardhshme për shkak të lëndimit, ka bërë të ditur klubi katalonas. Pedro është lënduar të martën në takimin ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama