Rezultate te kerkimit per termin: +Pedro

Total: 1442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.615Z

Pedro, në histori

Me golin e shënuar kundër Atlantes në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror të Klubeve, sulmuesi i ri i Barcelonës, Pedro ka hyrë në histori si futbollisti i parë që ka shënuar në gjashtë gara të ndryshme gjatë një sezoni. Barcelona ka mposhtur kundërshtarin meksikan me rezultat 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.861Z

Pedro i beson Vilanovas

Sulmuesi i Barcelonës, Pedro ka lavdëruar trajnerin e ri Tito Vilanova dhe shprehu besimin e tij se ai do të përcjell arritjet e ish strategut, Pep Guardiola. Pedro beson se Vilanova posedon kualitetet e nevojshme për të udhëhequr gjigantin katalan drejt sukseseve të reja. “Tito do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.768Z

Pedro mëson nga Sanchez

Nga Express më 05 shtator 2011 në ora 21:15 Sulmuesi i Barcelonës, Pedro ka lavdëruar transferimin e Alexis Sanchezit dhe beson se prania e reprezentuesit kilian vetëm sa do të ndihmojë zhvillimin e tij si futbollist. Konkurrenca është e fortë për repartin sulmues të Barcelonës, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.947Z

Pedro pranon transferimin te Inter

Pedro Rodriguez pritet të jetë një lojtar i Interit sezonin e ardhshëm. Sipas mediave spanjolle Pedro ka pranuar ofertën e Interit. Ka qenë trajneri i Interit Roberto Mancini që ka telefonuar personalisht Pedron duke e bindur që të transferohet në Milano. Më parë për Pedron ishte inter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.298Z

Pedro: Gaboi Blatteri me Ronaldon

Mesfushori i Barcelonës, Pedro Rodriguez ka thënë se nuk i ka pëlqyer gjesti i Sep Blatterit ndaj Cristiano Ronaldos. Pedro ka thënë se Blatter duhej të kishte mbajtur mendimin e tij në vete. "Nuk më ka pëlqyer mënyra e shprehjes së p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.377Z

Pedro tri javë jashtë terrenit

Futbollisti i Barcelonës, Pedro Rodrigez nuk do të jetë në gjendje të paraqitet në tri javët e ardhshme për shkak të lëndimit, ka bërë të ditur klubi katalonas. Pedro është lënduar të martën në takimin ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.833Z

Pedro mbi Mesin

Le të pranojë Spanja dhe disa nga yjet e saj të mos jenë protagonistët absolutë. Le të lejojnë një emër që na është dukur më modest, Pedro Rodrigezin. Ky djalosh është çmendur që nga vapa e 15 gushtit e deri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama