Rezultate te kerkimit per termin: +Pedro

Total: 1442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.947Z

Pedro pranon transferimin te Inter

Pedro Rodriguez pritet të jetë një lojtar i Interit sezonin e ardhshëm. Sipas mediave spanjolle Pedro ka pranuar ofertën e Interit. Ka qenë trajneri i Interit Roberto Mancini që ka telefonuar personalisht Pedron duke e bindur që të transferohet në Milano. Më parë për Pedron ishte inter

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.298Z

Pedro: Gaboi Blatteri me Ronaldon

Mesfushori i Barcelonës, Pedro Rodriguez ka thënë se nuk i ka pëlqyer gjesti i Sep Blatterit ndaj Cristiano Ronaldos. Pedro ka thënë se Blatter duhej të kishte mbajtur mendimin e tij në vete. "Nuk më ka pëlqyer mënyra e shprehjes së p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.377Z

Pedro tri javë jashtë terrenit

Futbollisti i Barcelonës, Pedro Rodrigez nuk do të jetë në gjendje të paraqitet në tri javët e ardhshme për shkak të lëndimit, ka bërë të ditur klubi katalonas. Pedro është lënduar të martën në takimin ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.833Z

Pedro mbi Mesin

Le të pranojë Spanja dhe disa nga yjet e saj të mos jenë protagonistët absolutë. Le të lejojnë një emër që na është dukur më modest, Pedro Rodrigezin. Ky djalosh është çmendur që nga vapa e 15 gushtit e deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.868Z

Mourinho thumbon talentin Pedro Leon

Jose Mourinho jep spektaklin e radhes tregues ky qe ve ne dukje se karakteri i trajnerit nuk ka ndryshuar edhe pse ai ka ndryshuar ambient. Luzitani e krahason talentin Pedro Leon me Balotelli-n. Pyetjes se gazetareve pse nuk e ka perfshire talentin ne listen e ndeshjes kunder Auxerre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.106Z

Pedro, pse bash Montoyan? (VIDEO)

Pedro Rodriguez i është kthyer golave me Barcelonën. Ylli spanjoll ka shënuar mbrëmë gol në ndeshjen e kupës ndaj Huescas. Pas golit të shënuar, Pedro shkoi tek pankina për ta përqafuar Martin Montoyan. Por mediat katalonase shkruajn se p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.365Z

Rodolphe Pedro: Bosi i periferisë

Në një nga rrugët e Parisit është një ndërtesë me gurë dhe tulla, dritare të ngushta dhe dekorime të çuditshme të stilit të Rilindjes. Në fund të kopshtit ndodhen zyrat e një shoqërie financiare. Një burrë me kostum të errët dhe kollare të vendosur bukur, orë prej floriri dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama