Rezultate te kerkimit per termin: +Pedro

Total: 1442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.833Z

Pedro mbi Mesin

Le të pranojë Spanja dhe disa nga yjet e saj të mos jenë protagonistët absolutë. Le të lejojnë një emër që na është dukur më modest, Pedro Rodrigezin. Ky djalosh është çmendur që nga vapa e 15 gushtit e deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.868Z

Mourinho thumbon talentin Pedro Leon

Jose Mourinho jep spektaklin e radhes tregues ky qe ve ne dukje se karakteri i trajnerit nuk ka ndryshuar edhe pse ai ka ndryshuar ambient. Luzitani e krahason talentin Pedro Leon me Balotelli-n. Pyetjes se gazetareve pse nuk e ka perfshire talentin ne listen e ndeshjes kunder Auxerre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.106Z

Pedro, pse bash Montoyan? (VIDEO)

Pedro Rodriguez i është kthyer golave me Barcelonën. Ylli spanjoll ka shënuar mbrëmë gol në ndeshjen e kupës ndaj Huescas. Pas golit të shënuar, Pedro shkoi tek pankina për ta përqafuar Martin Montoyan. Por mediat katalonase shkruajn se p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.365Z

Rodolphe Pedro: Bosi i periferisë

Në një nga rrugët e Parisit është një ndërtesë me gurë dhe tulla, dritare të ngushta dhe dekorime të çuditshme të stilit të Rilindjes. Në fund të kopshtit ndodhen zyrat e një shoqërie financiare. Një burrë me kostum të errët dhe kollare të vendosur bukur, orë prej floriri dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.641Z

Pedro e do Fabregasin në Barcelonë

Nga Express më 18 qershor 2011 në ora 20:00 Sulmuesi i Barcelonës, Pedro e ka quajtur kapitenin e Arsenalit, Cesc Fabregas një “lider” dhe kërkon që bashkëlojtari i tij nga Kombëtarja e Spanjës t’i bashkohet atij në Nou Camp. Pedro, i cili fitoi Euro 2008 dhe Kampionatin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.269Z

Pedro sërish hero i Barcelonës

Sulmuesi i Barcelonës, Pedro Rodriguez, vazhdon të jetë në mesin e golashënuesve edhe në garën e Kupës së Mbretit. 22-vjeçari shënoi të dy golat e fitores 2-0 të Barcelonës në takimin e Copa del Rey ndaj ekipit Cultural Leonesa. "Jam i lumtur që isha në gjendje të shënoj s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.577Z

Messi + Ibra + Pedro = 50 gola

Vetëm tre nga sulmuesit e Barcelonës, Messi, Ibrahimoviç dhe Pedro kanë shënuar 50 gola mes tyre në të gjitha garat deri më tani gjatë këtij sezoni. Treshja ka realizuar në La Liga, Copa del Rey, Liga e Kampionëve, Superkupën e Spanjës, të Evropës si dhe Kampionatin botëror të klub

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama