Rezultate te kerkimit per termin: +Peisazhi

Meta: total 151 / total_found 151 / time 0.000 / keyword[0] peisazhi / docs[0] 151 / hits[0] 163 /
No Pic available
  • 2013-05-03

Artan Shkëmbi:Këtë verë duhettë zgjidhni Pogradecin

POGRADEC - Kryetari i Bashkisë së Pogradecit, Artan Shkëmbi, Në një intervistë për Shqiptarja.com, shpjegon me detaje punën e kryer gjatë këtij viti, për të pritur sa më mirë pushuesit që zgjedhin këtë qytet. Sezoni

No Pic available
  • 2013-03-15

REPORTAZH/Të kërcesh me lumenjtë!

Më pëlqen të kërcej dhe këndoj për lumenjtë… ndjej nevojën të festoj për ta. Ne nuk mund të zhvillohemi natyrshëm në se nuk mendojmë natyrshëm edhe për natyrën që na rrethon, përfshirë kët

No Pic available
  • 2013-02-23

Rama:23 Qershori, zgjedhja mesjetës së gënjeshtërt e të ardhmes

Të tjera rreth shkrimit VD/Ajala i Internacionales: Beteja, zgjedhjet e lira LIVE Tv/ Ndiqni direkt Konventën e PS Rama falenderoi dje Nanon e Metën TIRANE - Partia Socialiste shpalosi sot për të dytën ditë rresht programin elektoral të zgjedhjeve dhe alternativën e qeverisj

No Pic available
  • 2013-02-22

Sot Konventa, Programi i PS:Si do të qeverisim pas zgjedhjeve

TIRANE - Kryetari i PS-së, Edi Rama, hapi sot Konventën ose ditët e konsultimeve për programin me të cilin kjo parti do të paraqitet në zgjedhjet e 2013-ës, "Për një rilindje shqiptare". Rama ftoi gjithë qytetarët shqiptarë të ndjekin direkt, sesionet e këshillimit me ekspertë shqipt

Mjerimi ne fshatin mesjetar ne Korce
  • 2012-10-02

Mjerimi ne fshatin mesjetar ne Korce

Rrutullimet e frikshme ndër majat e zhveshura në krah të lumit të Devollit duken të pafundme, ashtu si kthesat e pluhurta që pasojnë njëra-tjetrën. Tek-tuk, disa banorë thyejnë heshtjen e një peisazhi herë herë të z

Medvedev uron fituesit e zgjedhjeve në Gjeorgji
  • 2012-10-02

Medvedev uron fituesit e zgjedhjeve në Gjeorgji

Kryeministri rus, Dmitri Medvedev tha se suksesi i koalicionit “Ëndërra gjeogjiane” në zgjedhjet parlamentare të Gjeorgjisë dëshmon se është plotësuar dëshira e njerëzve gjeorgjianë për ndryshime. Medvedev tha se rezultate

Reagon ministria: Zjarret në linzë dyshohet se janë të qëllimshme
  • 2012-09-26

Reagon ministria: Zjarret në linzë dyshohet se janë të qëllimshme

25-08-2008 / Gazeta 55 Zjarret që përfshinë tre ditet e fundit sipërfaqe të konsiderueshme toke në Linze, te Komunës se Dajtit, pak kilometra larg Tiranës, mendohet se janë të qëllimshme dhe janë vënë nga banorë të zonës për hapjen e tokave të reja. Drejtori i Emergjencave C