Rezultate te kerkimit per termin: +Peqini

Meta: total 963 / total_found 963 / time 0.000 / keyword[0] peqini / docs[0] 963 / hits[0] 1309 /
Tregtari i perdeve u zhduk pas kredisë, arrestohet shoku si autor i dyshuar
  • 2018-05-16

Tregtari i perdeve u zhduk pas kredisë, arrestohet shoku si autor i dyshuar

Shoku i akuzuar për vrasjen me prindërit e 30-vjeçarit Në datën 29 prill në Policinë e Laçit u deklarua i humbur shtetasi Fation Fejzillari nga miku i tij i ngushtë, me të cilin edhe tregtonin së bashku perde. 30-vjeçari nga Peqini rezulton i zhdukur prej asaj dite, por sot Policia e Kur

Lushnjarja kampione karateje në Serbi
  • 2018-05-04

Lushnjarja kampione karateje në Serbi

Edhe pse është vetëm 13 vjeç, Ermelinda Kadiu është shpallur kampione e Ballkanit në karate për peshën nën 39 kilogramë, kampionat që u zhvillua në Beograd me pjesëmarrjen e 10 shteteve. Ermelinda prej 5 vjetësh ushtron sportin e karatesë, ndërsa tregon se sfida ishte e vështirë,

Alarmi i ndotjes në Shkumbin. Kryebashkiaku i Librazhdit: Jemi të pafuqishëm
  • 2018-04-07

Alarmi i ndotjes në Shkumbin. Kryebashkiaku i Librazhdit: Jemi të pafuqishëm

Pranvera është stina më e bukur dhe më e përshtatshme për të shijuar natyrën. Janë me fat ato qytete që kanë pranë tyre peizazhin fantastik që ofrojnë luginat e lumenjve. Por, pamja që ofron lugina e Lumit Shkumbin është shndërruar në problem, për të mos thënë në fatkeqësi p

Sabien Lilaj shpallet futbollisti i vitit 2017
  • 2017-12-23

Sabien Lilaj shpallet futbollisti i vitit 2017

Sabien Lilaj është shpallur futbollisti i vitit 2017. Mesfushori korçar është vlerësuar për paraqitjet e tij të shkëlqyera me Skënderbeun në Europa League dhe kampionat. Çmimin mesfushori që tani është pjesë e kombëtares e mori në mbrëmjen e përvitshme të fundvitit që Federata

No Pic available
  • 2017-10-06

Goditi disa herë me thikë një person, në kërkim 41-vjeçari nga Peqini

Një 41-vjeçar nga Peqini është shpallur në kërkim dhe po punohet intesivisht për kapjen e tij, pasi ka qëlluar me thikë disa herë një person. Policia thotë se janë referiar materialet në Prokurori dhe po punohet intensivisht për kapjen e shtetasit K.C., 41 vjeç banues në Peqin. Ky s

Çmendet burri nga Peqini, godet me thikë 61-vjeçarin
  • 2017-10-06

Çmendet burri nga Peqini, godet me thikë 61-vjeçarin

Një person është shpallur në kërkim pasi ka goditur me thikë një 61-vjeccarë. Policia bën të ditur se është vënë në ndjekje të autorit me inicialet K.C., 41 vjeç banues në Peqin i cili për motive të dobëta ka plagosur me thikë shtetasin me inicialet E.Sh., 61 vjeç banues në P

No Pic available
  • 2017-08-03

Studimi ISP: Garat për kryetarë, fiktive dhe pa standarde

Demokracia në Partitë poltike shqiptare është e asfiksuar dhe proceset zgjedhore për liderat dhe kupolën drejtuese janë farsë. Mbi këtë përfundim ka dal një studim i Institutit të Studimeve Poltike, ndërsa i referohet zgjedhjeve brenda Partisë Demokratike të disa ditëve më parë po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama