Rezultate te kerkimit per termin: +Peqini

Meta: total 963 / total_found 963 / time 0.000 / keyword[0] peqini / docs[0] 963 / hits[0] 1309 /
Gjykata zbarkon në spital, lë në burg Çapjan që qëlloi policinë
  • 2016-06-13

Gjykata zbarkon në spital, lë në burg Çapjan që qëlloi policinë

“Arrest me burg” të sëmurit Ardian Çapja, “luftëtari nr. 3”. Dosja e plotë e përplasjes   Personi i tretë që akuzohet se qëlloi mbi Policinë në Elbasan, u la dje në “arrest me burg” nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Kjo masë sigurie për shtetasin A

Qëlluan mbi policinë, gjykata lë në burg Florenc Çapjan e Bledar Muçën
  • 2016-06-12

Qëlluan mbi policinë, gjykata lë në burg Florenc Çapjan e Bledar Muçën

Gjykata ka dhënë sot masat e sigurisë "arrest me burg" për Florenc Capjan dhe mikun e tij Bledar Muca. Ndërsa Ardian Capjas do t'i komunikohet masa e sigurisë në spital. Pak ditë më parë policia e Elbasanit arrestoi në flagrancë shtetasit: > Ardjan Çapja, 48 vjeç, banues në

No Pic available
  • 2016-06-12

Përplasja me armë ,Çapajt qëlluan mbi efektivët dhe kur u thanë: Policia

Prokuroria e Krimeve të Rënda zbardh dinamikën e përplasjes me armë me policisë dhe familjes Çapja në Elbasan, ngjarje kjo e ndodhur me 8 qershor 2016. Sipas organit të akuzës mësohet se mjeti me dy efektivë policie ka qenë në lëvizje rrugën Emin Matraxhiu, të cilët kishin si dety

No Pic available
  • 2016-06-12

Përplasja me armë, Çapajt qëlluan mbi efektivët dhe kur u thanë: Policia

Prokuroria e Krimeve të Rënda zbardh dinamikën e përplasjes me armë me policisë dhe familjes Çapja në Elbasan, ngjarje kjo e ndodhur me 8 qershor 2016. Sipas organit të akuzës mësohet se mjeti me dy efektivë policie ka qenë në lëvizje rrugën Emin Matraxhiu, të cilët kishin si dety

Qelluan mbi policine arrest me burg per  Florenc apja e Bledar Muca
  • 2016-06-11

Qelluan mbi policine arrest me burg per Florenc apja e Bledar Muca

Elbasan 11 qershor 2016 NOAal - Gjykata ka dhene sot masat e sigurise arrest me burg per Florenc apjan dhe mikun e tij Bledar Muca Ndersa Ardian apjas do ti komunikohet masa e sigurise ne spitalbr br Keta shtetas u arrestuan pasi dyshohen te kene qelluar me arme zjarri ne drejtim te forcave te

Shkëmbim zjarri me hasmit policë, arrestohen dy anëtarë të familjes Çapja dhe 6 të tjerë
  • 2016-06-10

Shkëmbim zjarri me hasmit policë, arrestohen dy anëtarë të familjes Çapja dhe 6 të tjerë

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga 8 persona një ditë pas shkëmbimit të zjarrit në Elbasan, mes policisë dhe pjesëtarëve të fisit Çapja. foto nga vendngjarja, publikuar nga ABC Të arrestuarit janë Florenc Çapja, Ardjan Çapja, shoku i tyre Bledar Muça si dhe 5 persona të tjer

Përleshja në Elbasan, në pranga 3 luftëtarë dhe 5 që stregojnë
  • 2016-06-10

Përleshja në Elbasan, në pranga 3 luftëtarë dhe 5 që stregojnë

Çapjat: Kujtuam se ramë në pritë sërish. Policia: I paralajmëruam, kishim shenja dalluese   Arrestimet – Tre persona u arrestuan, sepse kundërshtuan me armë policinë, ndërsa 5 të tjerë akuzohen se po pengojnë hetimet dhe nuk tregojnë ngjarjen Sekuestrimet – Në banes