Rezultate te kerkimit per termin: +Peqini

Meta: total 963 / total_found 963 / time 0.000 / keyword[0] peqini / docs[0] 963 / hits[0] 1309 /
Statistika, Java  3, Kategoria e Pare
  • 2006-09-25

Statistika, Java 3, Kategoria e Pare

Java 3, Kategoria e Pare Erzeni - Laci 0-0 E shtune, 23 shtator 2006, ora 15:00, ne stadiumin "Tofik Jashari" te Shijakut Erzeni: Rizvani, Peqini, Bylyku, Bajrami, Nica, Berzezi, Muca (Shahini 35\') (Shera 75\'), Lala (Mitro 75\'), Troplini, Arapi, Ndoja Tr. H.Dedja Laci: Varshaku, Turtulli, G

Besëlidhja “show”, tenis 6-0 me Adën. Deshton Tomori
  • 2006-09-16

Besëlidhja “show”, tenis 6-0 me Adën. Deshton Tomori

Besëlidhja dëshmoi se e ka marrë seriozisht rikthimin në Kategorinë Superiore, teksa u shkarkua plotësisht mbi velipojakët e ADAs. Ivanaj shënoi 3 gola, Lika 2 dhe Basriu një. * * * Pogradeci fitoi me Lushnjën 1-0, me golin e shënuar në minutën e fundit nga Cerepei. * * * Edhe Bili

Java 2/ Fitojnë Skënderbeu, Sopoti dhe Laçi
  • 2006-09-15

Java 2/ Fitojnë Skënderbeu, Sopoti dhe Laçi

Në tre nga shtatë takimet e javës së dytë të Kategorisë së parë të zhvilluara sot, ekipet vendase dominuan plotësisht. SKËNDERBEU-ERZENI 2-0 Skëndërbeu pas fitores së javës së parë me Gramshin, fitoi edhe me Erzenin, me rezultatin bindës 2-0. Golat për korcarët e Jani Kac

Statistika, Java  1, Kategoria e Pare
  • 2006-09-11

Statistika, Java 1, Kategoria e Pare

Kampionati Kombetar i Futbollit Java 1, Kategoria e Pare Lushnja – Laci 1-0 Shenues: Bufasi 52\' E premte, 8 shtator 2006, ora 15:00, ne stadiumin "Roza Haxhiu" te Lushnjes Lushnja : Spaho, Dhima, Bufasi, Gazheli, Xhagalliu, Taullau (73\' E.Dervishi), Cuko, G.Cela (81\' Sharka), Topi,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama