Rezultate te kerkimit per termin: +Peqini

Meta: total 963 / total_found 963 / time 0.010 / keyword[0] peqini / docs[0] 963 / hits[0] 1309 /
Dëshmia e 22-vjeçares: Dy laçianët më morën në makinë, si i shpëtova përdhunimit
  • 2016-12-27

Dëshmia e 22-vjeçares: Dy laçianët më morën në makinë, si i shpëtova përdhunimit

Dy të rinj nga Laçi u shpallën në kërkim nga Policia e kryeqytetit, pasi dyshohet se kanë tentuar të përdhunojnë në makinë një vajzë 22- vjeçare nga Tirana. Të dyshuarit, shtetasit Armonel Bruka, 26 vjeç, dhe Henri Talo, 25 vjeç, janë denoncuar në Komisariatin nr.3 nga shtetas

Rama Japim titujt e pronesise mbi token shtojme mbeshtetjen per fermeret
  • 2016-11-25

Rama Japim titujt e pronesise mbi token shtojme mbeshtetjen per fermeret

Transmetuar me 25112016 - 1012 Peqin 25 nentor 2016 NOAal- Peqini ishte ndalesa e radhes e Kryeministrit Edi Rama per te biseduar me fermeret ku u zotua per dhenien e titujve te pronesise mbi token garantimin e kanaleve ujitese dhe kulluese dhe mbeshtetjen e

VIDEO/ Vajza nga Peqini i kërkon punë, Rama: Si ty ka plot, po lëre tani se nuk do bëjmë debat
  • 2016-11-25

VIDEO/ Vajza nga Peqini i kërkon punë, Rama: Si ty ka plot, po lëre tani se nuk do bëjmë debat

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Peqin, për të diskutuar me fermerët e zonës. Por, gjatë takimit e ka marrë fjalën edhe një vajzë, e cila nuk kishte lidhje me bujqësinë. Ajo tha se ka mbaruar studimet për infiermeri, por nuk po gjente dot punë. Dëgjo tani se si ty ka shumë,

Rama PD bashke me gjykatesit pengojne reformen ne drejtesi
  • 2016-11-25

Rama PD bashke me gjykatesit pengojne reformen ne drejtesi

Transmetuar me 25112016 - 1012 Peqin 25 nentor 2016 NOAal- Peqini ishte ndalesa e radhes e Kryeministrit Edi Rama per te biseduar me fermeret ku u zotua per dhenien e titujve te pronesise mbi token garantimin e kanaleve ujitese dhe kulluese dhe mbeshtetjen e

No Pic available
  • 2016-11-21

Dhunonte sistematikisht gruan, arrestohet 61-vjeçari

Një 61-vjeçar nga Elbasani është arrestuar nga policia pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. Policia informon se: Bujar Peqini,   61 vjeç, banues në Elbasan u arrestua nga efektivat e policisë, gjatë ditës së djeshme, pasi  në  mënyrë të vazhdue

Ushtronte dhunë ndaj gruas, arrestohet 61-vjeçari në Elbasan
  • 2016-11-21

Ushtronte dhunë ndaj gruas, arrestohet 61-vjeçari në Elbasan

Një burrë 61-vjeç nga Elbasani është arrestuar nga policia pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. “Bujar Peqini, 61 vjeç, banues në Elbasan u arrestua nga efektivat e policisë, gjatë ditës së djeshme, pasi  në  mënyrë të vazhdueshme ka ushtr

Basha Asnje lek per fermeret zgjidhja subvencionet
  • 2016-10-27

Basha Asnje lek per fermeret zgjidhja subvencionet

Transmetuar me 27102016 - 1125 Peqin 27 tetor 2016 NOAal- Peqini ishte ndalesa e radhes e kryedemokratit Lulzim Basha i cili bisedoi me nje grup fermereshbr br Fermeret iu ankuan kryedemokratit se nuk kane marre subvencione dhe as