Rezultate te kerkimit per termin: +Peqini

Meta: total 963 / total_found 963 / time 0.010 / keyword[0] peqini / docs[0] 963 / hits[0] 1309 /
Emrat me te pelqyer ne Shqiperi per vajzat dhe djemte VIDEO
  • 2016-09-20

Emrat me te pelqyer ne Shqiperi per vajzat dhe djemte VIDEO

Transmetuar me 18092016 - 1706 Familjet shqiptare kane tashme prirjen qe femijeve te tyre tu vendosin nje emer te huaj Statistikat e fundit nga Instituti i Statistikave bere per emrat e femijeve tregon se me te pelqyerit per vajzat d

No Pic available
  • 2016-09-02

Fëmijë si pako, Italia letër në konsullatën shqiptare: Ndërhyni

Stefano Cugini, Këshilltari për Cështjet Sociale e familjen, pranë Bashkisë së qytetit të Piacencës në Itali, ka nisur një betejë të fortë politike e mediatike ndaj problematikës së numrit të lartë të minorenëve shqiptarë të pashoqëruar që gjënden në territorin italian. Mbi

No Pic available
  • 2016-08-15

Temperatura të larta deri në fund të gushtit, do arrijnë deri në 35 gradë Celsius

35 gradë celsius do të shënojë termometri këtë javë, ndërkohë që sipas specialistëve të Institutit të Gjeologjisë në të njëjtat vlera ato do të qëndrojnë deri në fund të muajit gusht. Specialistët bëjnë me dije se temperaturat e larta rikthejnë rrezikun e zjarreve, veçanë

No Pic available
  • 2016-08-12

Dëshmia e vajzës 18-vjeçare: Arditi punoi me mua deri në 3:30 natën që vranë

Një vajzë me iniciale Z.B., rreth 18 vjeçe, ka dëshmuar për prokurorinë se natën e krimit ka punuar brenda landfillit bashkë me Ardit Gjoklajn deri në orën 3:30 të natës. Kjo duket se është dëshmitarja e parë që hedh poshtë  thëniet e 4 përgjegjësve dhe punonjësve të arrestua

No Pic available
  • 2016-07-29

Firma e ndërtimit gjeti skeletin në kanal prej 20 vitesh, ja kush dyshohet se është

Lirika Peqini dëshmon se vëllai i saj ka qenë para 20 vitesh në Lezhë nga ku nuk është kthyer më, çka ka ngjallur dyshime në lidhje me gjetjen e një skeleti dje në plazhin “Rana e Hedhun”, në Lezhë. Në një intervistë për News 24 ajo kërkoi bërjen e analizës së ADN-s

Titulli i Vllaznisë kur njerëzit në stadium vinin të armatosur (FOTO)
  • 2016-07-16

Titulli i Vllaznisë kur njerëzit në stadium vinin të armatosur (FOTO)

Heronjtë e titullit të fundit të Vllaznisë janë të bin dur edhe sot se iu desh të përballeshin me faktorë jashtë futbollit për të triumfuar në vitin 2001. Kjo vazhdoi edhe më vonë, pasi shkodranët sipas tyre ishin të vetëm kundër aleancave dhe kundër padrejtësive që shpesh

No Pic available
  • 2016-07-08

Zbardhen mesazhet/ Dënohet fermeri që stresoi me SMS Alfred Pezën

Gjatë tre muajve të parë të vitit 2016, në numrin personal të deputetit të Partisë Socialiste, Alfred Peza, kanë mbërritur dhjetëra thirrje dhe SMS nga një numër i panjohur prej tij. Në këto mesazhe, deputetit të qarkut Elbasan i kërkohej llogari se përse nuk shkonte në Peqin dhe