Rezultate te kerkimit per termin: +Peqini

Meta: total 963 / total_found 963 / time 0.005 / keyword[0] peqini / docs[0] 963 / hits[0] 1309 /
Gjykata gjobit fermerin nga Peqini që përndiqte Alfred Pezën: Ja mesazhet
  • 2016-07-08

Gjykata gjobit fermerin nga Peqini që përndiqte Alfred Pezën: Ja mesazhet

Gjykata e Elbasanit ka gjobitur një fermer nga Peqini që përndiqte me sms deputetin socialist Alfred Peza. Fermeri i ka shkruajtur mesazhe të ndryshme Pezës ku i kërkon llogari, raporton Panorama. Madje ai nuk harron edhe të përdorë ironinë me Pezën. Kemi ftuar Ben Blushin të bëjë n

Margarita në sheshxhirim, plot plagë
  • 2016-07-08

Margarita në sheshxhirim, plot plagë

"Djali dhe Deti", filmi që shqetëson mbi raportet sociale të një shoqërie rikthen në sheshxhirim aktoren Margarita Xhepa, e vlerësuar shumë për rolet e saj në kinemanë shqiptare, këtë herë do të vijë në rolin e gjyshes. Me këtë rol, sipas skenaristes, Margarita nxjerr në pah mos

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit
  • 2016-07-07

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit

Katër vite pasi u mbajtën peng, 385 banesat sociale në Shkozë tashmë kanë të zotët e tyre. Me votat e të gjithë anëtarëve, Këshilli Bashkiak i Tiranës ndau dje pjesën e dytë të banesave sociale, 177 të tilla. Në listën përbri janë emrat e përfituesve që, brenda një kohe

Lufta me policinë/ Ardian Çapja, lë spitalin. Në polici për shenjat e gishtave
  • 2016-06-15

Lufta me policinë/ Ardian Çapja, lë spitalin. Në polici për shenjat e gishtave

Ardjan Çapja, një nga autorët e sulmit me armë ndaj policisë në Elbasan ka lënë spitalin ku mbahej për mjekim dhe u dërgua për procedurat përkatëse në Drejtorinë e Policisë Tiranë. Ardian Capja Burime policore bëjnë me dije se ai ndodhet në drejtorinë Vendore të Policisë Ti

Lufta me Policinë, Gjykata lë në burg kushërinjtë Çapja. Ardiani probleme me zemrën
  • 2016-06-13

Lufta me Policinë, Gjykata lë në burg kushërinjtë Çapja. Ardiani probleme me zemrën

Gjykata për Krimet e Rënda caktoi dje masat e sigurisë për shtatë nga tetë personat e arrestuar të mërkurën në Elbasan, për llogari të hetimit të nisur pas sulmit me armë drejt disa oficerëve të policisë. Përplasja ndodhi dy ditë pasi iu bë atentat një prej anëtarëve të f

Detaje Si luftuan dy policet me pjesetaret e familjes apja U qelluan ne befasi
  • 2016-06-13

Detaje Si luftuan dy policet me pjesetaret e familjes apja U qelluan ne befasi

Prokuroria e Krimeve te Renda ka zbardhur perplasjen e armatosur te apjave me policine pasditen e se merkures ne Elbasan Sipas organit te akuzes 2 punonjes te forcave operacionale kane qene ne levizje ne rrugen Emin Matraxhiu ku kishin per detyre mbajtjen nen vezhgim te pjesetareve te familjes apja

Çapjat qëlluan policinë, prokuroria zbardh çndodhi në Elbasan
  • 2016-06-13

Çapjat qëlluan policinë, prokuroria zbardh çndodhi në Elbasan

Punonjësit e policisë njoftuan me zë dhe me anë të një uniforme, se i përkisnin forcave të rendit, por makina ku ndodheshin të arrestuarit, vijoi të qëllonte. Gjykata lë në burg të arrestuarit Prokuroria e Krimeve të Rënda zbardhi dje gjatë seancës për masën e sigurisë, përpla