Rezultate te kerkimit per termin: +Perune

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.005Z

Kuqezinjte ndaj Paraguajit?

Nderkohe qe Federata Shqiptare e Futbollit ende nuk ka zyrtarizuar kundershtarin e kuqezinjve per 19 nentorin, Paraguaji duket se e ka kombetaren tone alternative te mundshme. Ne faqen e njohur te internetit Gol com shkuhet se skuadra qe udheheq grupin eliminator te Amerikes se Jugut per boteror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.364Z

Superaksioni i policise kolumbiane asgjesohen 168 laboratore kokaine

p styletext-align justifyPlicia kolumbiane shkaterroi 168 laboratore kokaine gjate nje operacioni ne jug te vendit ne kufirin me Ekuatorin dhe Perune njoftuan autoritetetbrbr brbrJaven e kaluar 168 laboratore destinuar per prodhimin e bazes dhe klorhidratit te kokaines u lokalizuan u kontrolluan dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.652Z

Peru, 30 viktima ne nje aksident

Nje tragjedi e vertete ka prekur diten e sotme Perune. Rreth 30 persona kane humbur jeten dhe rreth 20 te tjere u plagosen ne nje aksident rrugor te ndodhur ne zonen e Granjas ne veri te vendit. Nje autobus ne te cilin udhetonin rreth 60 persona eshte rrezuar ne nje humnere per shkaqe en

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.113Z

Real Madrid, 2 mungesa te rendesishme ne Malaga

Nje nga skuadrat me te prekura prej demtimeve te ndeshjeve eleminatore eshte Real Madrid. Skuadra e Juande Ramos do udhetoje drejt Malagas per ndeshjen e kesaj fundjave pa brazilianin Marcelo qe u kthye me dhimbje ne kembe para takimit me Perune te fituar 3-0 nga skuadra Selecao. Mungese

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.229Z

Palermo shpeton Maradonen, Argjentina me prane kualifikimit

Lojtari qe eshte aktivizuar si zevendesues, Martin Palermo i dha ne kohe shtese nje fitore teper te cmuar Argjentines, qe drejtohet nga Diego Armando Maradona, duke mbajtur gjalle shpresat per te marre pjese ne finalet e Kupes se Botes, "Afrika e Jugut 2010". Palermo, te cilin Maradona e ka ftuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.456Z

Brazili rigjen Kaka ne ndeshjen kunder Peruse

Carlos Dunga mund te marre fryme lirisht pasi lojtari me i rendesishem i kombetares se Brazilit, Kaka, do rikthehet ne ndeshjen ndaj Peruse diten e merkure. Barazimi 1-1 ne Ekuador vuri ne dukje mangesite e theksuara ne sulmin e kombetares Selecao dhe rikthimi i fantazistit eshte nje laj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.624Z

Argjentina fiton ne Kolumbi

brbrPas dy barazimeve dhe nje humbje Argjentina arriti fitoren e pare ne grupin amerikano latin te vlefshme per kualifikueset e boterorit 2018 Bardhekalterit arriten te fitonin tre pike ne nje fushe te veshtire si Kolumbia duke fituar me rezultatin 1-0 Autori i golit te vetem per miqte ishte Lukas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama