Rezultate te kerkimit per termin: +Pes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.928Z

PD siguron donacion në vlerë prej 114 mijë euro

Partia e Drejtësisë, përmes aktivistëve të saj në diasporë, ka arritur të sigurojë një donacion me pajisje infrastrukturore shëndetësore. Dhuruesit e këtij donacioni në vlerë 114 mijë e 250 euro janë “Asociac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.117Z

SHBA, 60-vjeçarja shpërfytyrohet nga shimpanzeja: Dua 150 mln $ kompensim

SHBA - Charla Nash pesë vjet më parë ishte një 55-vjecare bionde si të gjithë moshataret e saj. Sot, për shkak të sulmit nga një majmun i racës shimpanze, ajo është shpërfytyruar komplet. Charla jeton në Stamford, në Con

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.282Z

Kina hedh poshte akuzat e SHBA

Kina ka reaguar ndaj akuzave të ngritura nga Shtetet e Bashkuara ndaj pesë oficerëve të ushtrisë, të akuzuar për spiunazh industrial, me qëllime ekonomike. Pekini zyrtar deklaroi se kurrrë nuk është angazhuar apo ka bashkëpunuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.404Z

Me pasaportë të Kosovës udhëtohet edhe nga aeroporti i Beogradit

Grupet punues të Prishtinës dhe Beogradit kanë arritur marrëveshje për lirinë e lëvizjes që ka të bëjë me aeroportin Nikolla Teslla në Beograd dhe pesë kalime kufitare ndërmjet Serbisë dhe shteteve të treta. Njoftimin p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.226Z

Shkoder aksidentohen turistet malazeze

Një autobus me 50 turistë malazezë i linjës Nikshiq-Selanik është përfshirë në një aksident të rrezikshëm mëngjesin e sotëm në aksin Shkodër-Hani i Hotit, vetëm 6 kilometra pa hyrë në Shkodër, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.043Z

Interi jashtë Ligën e Kampionëve

Interi ka minimizuar maksimalisht gjasat për kualifikim në Ligën e Kampionëve, pas barazimit pa gola në Artemio Franchi ndaj Fiorentinës. Në pjesën e parë u zhvillua lojë kryesisht monotone, pa raste shënimi, por me një dominim të leh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.464Z

Shaqiri: Shqipëria nuk më ka pyetur nëse dëshiroj të luaj për të

Ndërsa Shqipëria e ka nisur me këmbë të mbarë ndeshjet për eleminatoret e botërorit Brazil 2014 përballja mes Zvicrës dhe Shqipërisë, tashmë ka nisur të nxehët për faktin se në grupin e trajnerit Otmar Icfeld luaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama