Rezultate te kerkimit per termin: +Pes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.915Z

PES Te garantohet integrimi evropian i Ballkanit Perendimor

Transmetuar me 12052015 - 0622 Konferenca e Partise se Evropianeve Socialiste PES mblodhi dje ne Sofie Bullgari perfaqesues te partive social-demokrate te Ballkanit eurodeputete dhe akademike te rajonit te cilet diskutuan mbi ecurine e proceseve te integrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.325Z

Zgjedhjet, PES: Në hetim të përfshihen dhe ndërkombëtarët

SARAJEVE- Presidenti i partisë Europiane socialiste propozon një komisioni hetimor te perbashket me nderkombetaret, për të bërë transparencën dhe zbardhjen e plotë të zgjedhjeve të 28 qershorit 2009. Kryetari i PS, Edi Rama dhe delegacioni i PS që e shoqëron ndodhen në Sarajevë të ft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.179Z

Anëtarësimi në PES, Rama: 8 dhjetori historike për PS-në

8 dhjetori i 2009-ës ishte një ditë shumë e rëndësishme për dy forcat krysore ne politikën shqiptare. Ndërsa PD-ja festonte ditën e Rinisë dhe Pluralizmit në "Skënderbej", Partia Socialiste u bë anëtare me të drejtë vote e Partive Socialiste Europiane. Në daljen e dytë publike pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.182Z

Anëtarësimi në PES, Rama: 8 dhjetori historik për PS-në

8 dhjetori i 2009-ës ishte një ditë shumë e rëndësishme për dy forcat krysore ne politikën shqiptare. Ndërsa PD-ja festonte ditën e Rinisë dhe Pluralizmit në sheshin "Skënderbej", Partia Socialiste u bë anëtare me të drejtë vote e Partive Socialiste Europiane. Në daljen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.167Z

Vriten pesë policë në Pakistan

Persona të armatosur i kanë vrarë pesë policë dhe një civil në qytetin Peshavar, në pjesën veriperëndimore të Pakistanit. Një zyrtar i policisë tha se personat e armatosur e sulmuan patrullën policore në vendin Badaber, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.807Z

Rita uron pesëvjetorin e Pavarësisë

Festës së gjithë shqiptarëve për pesë vjetorin e pavarësisë së Kosovës i’u ka bashkuar edhe Rita Ora e cila nëpërmjet rrjeteve sociale ka uruar përvjetorin e shtetit të Kosovës. “Urime pesëvjetori i pavar&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.183Z

Pesë këngë kushtuar ndarjes

 Ka vetëm një javë që thuhet se, Taylor Swift është ndarë nga Harry Styles por, kjo javë ka qenë e mjaftueshme që ajo t’ia kushtojë plotë pesë këngë ndarjes nga ai. Menjëherë pas ndarjes, këngë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama