Rezultate te kerkimit per termin: +Pes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.494Z

Për pesë muaj, pesë parti të reja politike

Për pesë muaj, pesë parti të reja politike janë regjistruar në Komisionin Qendrorë të Zgjedhjeve. Partia Konservatore e Kosovës, me kryetar, Munir Bashën, Lëvizja Islamike Bashkohu, me kryetar Arsim Krasniqi, Centqar Kemokratkse Unije, me kryeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.428Z

Greqi ,Edi Rama takim me liderët e PES

TIRANE-Kryetari i Partisë Socialiste të Shqipërisë, Edi Rama është takuar sot në Greqi me krerë të Partisë Socialiste Europiane (PES). Burime nga PS bëjnë të ditur se Rama është takuar me kreun e grupit të PES, Martin Schultz, presidentin e PES, Poul Nyrup Rasmussen. Rama gjithashtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.682Z

PES: Të hetohet objektivisht demonstrata

PES i shpreh ngushëllimet familjeve të viktimave, teksa shtojnë se situata sociale në vend është karakterizuar nga tensioni dhe dhuna në rritje. “Kuvendi i Shqipërisë miratoi një rezolutë. Kjo rezolutë, që u mbështet nga partitë e koalicionit qeverisës, është e papranueshme pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.338Z

Irani arreston pes shtetas britanik

Garda Revolucionare e Iranit ka arrestuar n Gji pes shtetas t Britanis, ka konfirmuar sot nj komandant i Gards, duke theksuar se sht detyre e ksaj njsie elite q t konfrontoj forcat e huaja n kt kalim strategjik detar. Arrestimi, pr t cilin Britania njoftoi t hnn, mund t tendos edhe m tepr marrdhnie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.537Z

Konferenca e PES: Ballkani, në BE në 2014

Për të punuar aktivisht dhe për të frymëzuar të gjithë aktorët për anëtarësimin në BE, sipas PES, kërkohet një vizion i ri për Ballkanin Perëndimor. Sipas socialistëve evropianë, ky vizion i ri për Evropën e re është Zgjerimi 2014. Në deklaratën e miratuar në Sarajevë, bëh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.476Z

Neymar tregon pesëshen e ëndrrave

Superylli brazilian, Neymar ka treguar se cilët janë pesë bashkëlojtarët e tij të preferuar të cilët gjithmonë do ti donte në skuadër. Neymar sigurisht se nuk e ka ndërruar nga kjo pesëshe partnerët e sulmit te Barcelona, Messi e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.608Z

Arrestohen pesë dilerë droge

Në një operacion të gjerë policor që u zhvillua në magjistralen Prishtinë-Ferizaj u arrestuan pesë të dyshuar për posedim, shpërndarje të paautorizuar të substancave narkotike dhe armëbajtje pa leje. Dje në orët e pasdi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama