Rezultate te kerkimit per termin: +Pes

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.476Z

Neymar tregon pesëshen e ëndrrave

Superylli brazilian, Neymar ka treguar se cilët janë pesë bashkëlojtarët e tij të preferuar të cilët gjithmonë do ti donte në skuadër. Neymar sigurisht se nuk e ka ndërruar nga kjo pesëshe partnerët e sulmit te Barcelona, Messi e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.608Z

Arrestohen pesë dilerë droge

Në një operacion të gjerë policor që u zhvillua në magjistralen Prishtinë-Ferizaj u arrestuan pesë të dyshuar për posedim, shpërndarje të paautorizuar të substancave narkotike dhe armëbajtje pa leje. Dje në orët e pasdi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.573Z

Rama në Pragë, PES: Të bëhet transparenca e zgjedhjeve

PRAGE- Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama mori pjesë në ditën e parë të kongresit të Partisë Socialiste Europiane, që zhvillohet në Pragë. Edi Rama zhvilloi disa takime me drejtues të ndryshëm të partive të majta në Europë, si dhe me Sekretarin e Përgjithshëm të Internacional

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.573Z

Kongresi i PES-së, apel Berishës: Lejoni hetimin e zgjedhjeve

PRAGË- Kongresi i Partive Europiane Socialiste i është drejtuar me një thirrje kryeministrit Sali Berisha dhe qeverisë shqiptare, të lejojnë hetimin e zgjedhjeve të 28 qershorit, duke plotësuar kështu kërkesën e opozitës. Në takimin e posaçëm që Kongresi i PES zhvilloi për çësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.621Z

Partia Socialiste e Shqipërisë zgjidhet anëtare e PES

TIRANË-Kongresi i Partive Socialiste Europiane i cili po zhvillon punimet e tij në Pragë ka pranuar sot Partinë Socialiste të Shqipërisë si anëtare të Partive Europiane Socialiste si dhe Kryetarin e saj Edi Rama anëtar të Presidencës së PES. Zyra për Shtyp e Partisë Socialiste bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.951Z

Komuna e Gjilanit blen pesë vetura

Komuna e Gjilanit përmes një ankandi ka blerë pesë vetura Golf 4 dhe një xhip. Ilaz Rashiti, shef i autoparkut tha se veturat janë të përdorura, por janë të ruajtura dhe do të shërbejnë për nevojat e drejtorive komunale. Rashiti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.582Z

Kongresi i PES Socialistët evropianë mbështesin PS-në

Autori i Lajmit: RedaksiaSocialistët evropianë mbështesin Partinë Socialiste të Shqipërisë. Mbështetja e tyre është konfirmuar gjatë takimeve që kryetari i PS-së, Edi Rama ka zhvilluar dje në Pragë ku po merr pjesë në Kongresin e Partisë Socialiste Evropiane. Sipas zyërës së sht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama