Rezultate te kerkimit per termin: +Petersburg

Total: 656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.408Z

BE-SHBA, takim transatlantik në Vilna për Sirinë

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Europian po konsultohen këtë të shtunë në kryeqytetin lituanez, Vilna me ministrin e Jashtëm amerikan, John Kerry mbi konfliktin në Siri. Sipas të dhënave të qarqeve diplomatike ministrat e 28 vendeve anëtare kërkojnë nga Shtetet e Bashkuara që të pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.036Z

“Marshimi i Gjumit” mepizhama në Petersburg

Dhjetra qytetarë gjumashë janë mbledhur në qendër të Shën Petersburgut të veshur me pizhama, pantofla dhe rrobdishanë. Ata e quajnë veten pjestarë të “Shoqatës së Gjumit” dhe tregojnë se u pëlqen të rrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.710Z

Zeniti rus dhe Benfika portugeze ndeshen ne Shen Petersburg

Vëmendja kryesore do të jetë në Milano, por edhe në një cep verior të Europës do të luhet futboll i Ligës së Kampionëve. Dy skuadra serioze, si Zeniti i Shën Petersburgut dhe Benfika portugeze do të bëjnë duel për n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.470Z

Rusi, mijëra persona në shesh, protesta më e madhe që prej rrëzimit të BS-së (FOTO)

Share Më shumë se 50 mijë persona kanë mbushur ditën e sotme rrugët e Moskës, duke shënuar protestën më të madhe në Rusi që prej rënies së Bashkimit Sovjetik. Ata kanë dalë me parrulla kundër kryeministrit Vladimir Putin, të cilin e akuzojnë se ka vjedhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.186Z

McLaren shëtit në Moskë

Kampioni i botës në fuqi në Formula 1, Jenson Button ka ekspozuar makinën e tij McLaren nëpër rrugët e Moskës, aty ku të gjithë tifozët rusë kërkojnë që Rusia të përfshihet në kalendarin e cmimeve të mëdha të Formula 1. Rusia do të organizojë Lojrat Olimpike Dim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.951Z

Neymar kërkon përkrahje

Sulmuesi Neymar ka kritikuar tifozët e Brazilit për mungesën e përkrahjes gjatë fitores minimale 1-0 ndaj Afrikës së Jugut të premten. Ylli i ri i Zenit St Petersburg, Hulk, i cili realizoi golin e vetëm të takimit në të kaluarën ishte ankuar në mungesën e përkrahjes nga tifozët, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.770Z

Zeniti, 10 milionë funte për Arshavinin

Zenit St Petersburg është i gatshëm të ofrojë 10 milionë funte për sulmuesin e Arsenalit, Andrei Arshavin. 31 vjeçari kaloi një periudhë të suksesshme si huazim te Zenit për pjesën e dytë të sezonit të kaluar dhe pritej të konfirmonte qëndrimin në skuadrën nga vendlindja, pasi Ar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama