Rezultate te kerkimit per termin: +Pezo

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.389Z

Çmenden në Korçë, Lila dhe Pezo për ekipin e ëndrrave

Skënderbeu nuk njeh limite në merkaton e verës, teksa është pranë akordit me mbrojtësin e Tiranës, Andi Lila, si dhe kroatin që dikur ka luajtur me bardheblutë, Toni Pezo. Lajmi konfirmohet për “Panorama Sport” nga burime të sigurta pranë presidentit Agim Zeqo. Ky i fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.050Z

 Toni Pezo, në provë me KrivbasinTek skuadra ukrainase luajnë Bylykbashi, Bulku, Hidi dhe Agolli

Toni Pezo, ish-lojtari i Tiranës gjatë sezonit të kaluar është duke u testuar në Ukrainë me skuadrën e Krivbasit. 22-vjeçari i menaxhuar nga agjenti shqiptar i FIFA-s, Sokol Haxhia, tani po testohet në Ukrainë.  Krivbas i ka bërë një ofertë 22-vjeçarit dhe ai mund të transferoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.474Z

Pero Pejiç dhe Toni Pezo në Vlorë

10/01/2012  Është zyrtare. Pero Pejiç dhe Toni Pezo janë prej mbrëmjes së djeshme lojtarë të Flamurtarit. Lajmi është konfirmuar dje nga burime zyrtare të klubit vlonjat. Kështu dy futbollistët kanë zhvilluar një takim mbrëmë me presidentin e Flamurtarit, Shpëtim Gjika. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.558Z

Ja pse svijne Bulku e Pezo

Sipas ketij te fundit nuk ekziston asnje mundesi qe dy mesfushoret kaq shume te deshiruar jo vetem nga trajneri e tifozet bardheblu por edhe nga vete ai ti bashkengjiten Tiranes per pjesen e mbetur te sezonit. Arsyeja jane kontratat qe keta lojtare kane me skuadrat aktuale. As Pezo dhe as Bulku nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.260Z

Flamurtari “i rrëmben” Toni Pezon Tiranës

 Leonard KarajToni Pezo është një hap larg skuadrës së Flamurtarit. Lajmi konfirmohet nga burime pranë klubit vlonjat dhe gjen indirekt konfirmim edhe nga vetë futbollisti. Pas largimit të disa lojtarëve të formacionit bazë që përfunduan sezonin e kaluar reparti më problematik rez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.510Z

Lonçareviç, i “sëmurë” nga mbrojtja

Kampionia e Shqipërisë, Tirana, vazhdon përgatitjet në Ohër të Maqedonisë, në kuadër të sfidës së Ligës së Kampioneve, ku në turin e parë eliminator do të përabllet me norvegjezët e Stabekut. Në ndeshjen e parë miqësore, Tirana fitoi 6-0 me Vllaznimin e Kosovës (2 gola Xhafa,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.788Z

Per Tiranen merkatoja seshte mbyllur ende

Bardheblute te henen presin Skenderbeun ne Qemal Stafa. Deri me tani tek Tirana eshte afruar vetem Gilman Lika Skuadra me e titulluar e Shqiperise po pergatitet qe te nise sa me mire fazen e dyte te kampionatit. Skuadra e presidentit Refik Halili po sulmon cdo objektiv te mundsh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama