Rezultate te kerkimit per termin: +Pik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.502Z

Kuzhe: Tri pikë në Luksemburg

/* */ Trajneri i Kombëtares shqiptare, Josip Kuzhe, deklaroi pak para nisjes për në Luksemburg, se kërkon tri pikër nga transferta e “Josey Barthel”. “Është një ndeshje shumë e vështirë, por ne shkojmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.841Z

Ibra 2 gola, Suedia 3 pikë

Suedia ka arritur fitore të rëndësishme ndaj Ishujve Faroe në ndeshjen kualifikuese për Kampionat Botëror. Zlatan Ibrahimovic ka shënuar 2 golat për Suedinë. Golin e parë Ibra e shënoj në minutën e 35 të ndeshjes. Ibra realizoj n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.175Z

Silva 2 gola, City 3 pikë

David Silva i ka siguruar fitoren e radhës Manchester Cityt në përballjen me Fulham. Ylli spanjol shënoj nga një herë në të dy pjesët për 3 pikët e radhës të Cityt. City startoj fuqishëm kur Silva që në minutën e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.010Z

Arsenali merr pikët, barazon Liverpooli

Me rezultat 2-0, Arsenali ka fituar në Stadium of Light kundër Sunderlandit. Kur kaloi gjysmë ore lojë, Alexis Sanchez e hapi llogarinë duke i kaluar mysafirët në epërsi. Pas një gabimi të vendasve, në minutat shtesë (90’+2), Alexis s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.164Z

Sevilla dhe Atletico i ndajnë pikët

Ka përfunduar pa gola 0:0 ndeshja mes Sevillës dhe Atletico Madridit, e zhvilluar në Andaluzi. Ndeshja e vlefshme për xhiron e 25-të të kampionatit spanjoll, përfundoi pa gola, edhe pse rastet nuk munguan.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Atleti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.784Z

Chelsea dhe Tottenham ndajnë pikët (Foto)

Chelsea dhe Tottenham kanë ndarë pikët në derbin e javës në Angli, duke barazuar pa gola 0 me 0 në “White Hart Line”. Dy skuadrat luajtën një lojë të mirë, të qet dhe të përqendruar më shumë në mesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.529Z

United një gol, tre pikë

Fitore të ngushtë por shumë të vlefshme ka shënuar edhe ekipi i Manchester United të cilët mposhtën spanjollët e Real Sociedad me rezultatin e përgjithshëm 1 me 0. Golin e vetëm apo thënë më mirë autogolin në k&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama