Rezultate te kerkimit per termin: +Pik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.010Z

Arsenali merr pikët, barazon Liverpooli

Me rezultat 2-0, Arsenali ka fituar në Stadium of Light kundër Sunderlandit. Kur kaloi gjysmë ore lojë, Alexis Sanchez e hapi llogarinë duke i kaluar mysafirët në epërsi. Pas një gabimi të vendasve, në minutat shtesë (90’+2), Alexis s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.164Z

Sevilla dhe Atletico i ndajnë pikët

Ka përfunduar pa gola 0:0 ndeshja mes Sevillës dhe Atletico Madridit, e zhvilluar në Andaluzi. Ndeshja e vlefshme për xhiron e 25-të të kampionatit spanjoll, përfundoi pa gola, edhe pse rastet nuk munguan.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Atleti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.784Z

Chelsea dhe Tottenham ndajnë pikët (Foto)

Chelsea dhe Tottenham kanë ndarë pikët në derbin e javës në Angli, duke barazuar pa gola 0 me 0 në “White Hart Line”. Dy skuadrat luajtën një lojë të mirë, të qet dhe të përqendruar më shumë në mesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.529Z

United një gol, tre pikë

Fitore të ngushtë por shumë të vlefshme ka shënuar edhe ekipi i Manchester United të cilët mposhtën spanjollët e Real Sociedad me rezultatin e përgjithshëm 1 me 0. Golin e vetëm apo thënë më mirë autogolin në k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.499Z

Reali mezi 3 pikë me Valladolidin

Real Madrid ka arritur një fitore të vështirë me Valladolidin. Skuadra madrilene hasi në një kundërshtarë të fortë që për pasojë dy herë u gjend në disavantazh. Manucho në minutën e 6 realizoi për 1 me 0. Benz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.689Z

Gjilani dhe Llapi i ndajnë pikët

Gjilani dhe Llapi i kanë ndarë pikët në ndeshjen hapëse të xhiros së 7-të në Raiffeisen Superligën e Kosovës. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin e qytetit në Gjilan, ka përfunduar 1:1. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.138Z

Casillas: Barca +25 pikë ndaj nesh, ne CH.L

Iker Casillas e ka thënë edhe një herë ëndrrën e madhe për titullin e dhjetë në Ligën e Kampionëve me Real Madridin. Casillas tha se ai do të nënshkruante që tani titullin e Barcelonës në La Liga edhe me 25 pikë da

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama