Rezultate te kerkimit per termin: +Pik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.753Z

“Fund marrëzisë” në Kukës, sekuestrohen 12 paisje të jashtëligjshme

KUKES-Policia e Kukësit, bën me dije se në kuadër të operacionit “fund marrëzisë”, në një pikë bastesh ka sekuestruar pajisje që funksiononin pa dokumentacionin përkatës. Sipas të njëjtat burimeve, operacioni &eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.867Z

Kur do të fitoj Inter?

Interi po vazhdon të jetë skuadër e preferuar për ekipet në fundin e tabelës për të marrë pikë. Skuadra e Stramacionit ka barazuar pa gola me Genoan. Në një ndeshje monotone ma pak raste dhe me pak motiv për lojë, Inter në f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.693Z

Prishtina merr pikë edhe në Mitrovicë

Derbi i futbollit kosovar mes Trepçës 89 dhe Prishtinës ka përfunduar në barazim 1 me 1. Me këtë pikë Prishtina arrinë të mbajë distancën prej 4 pikës si lider dhe kampion vjeshtor. Besa e ka shkatërruar Llamkosin duke e mposht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.644Z

Tunizi asnje baze e NATO-s kunder Libise

Autoritetet ushtarake tuniziane kanë theksuar se nuk do t’i lejohet Francës të instalojë një bazë të sajën në territorin e vendit për t’i ofruar NATO-s një pikë nisjeje për një sulm tokësor kundër forcave lib

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.016Z

Humbja e parë për Sigal Prishtinën

Sigal Prishtina ka shijuar humbjen e parë në Ligën Ballkanike, duke u mposhtur në udhëtim te skuadra maqedonase, Kozuv, me rezultat 93-78. Kjo është humbja e parë për skuadrën nga Prishtina, pas startit të mirë me tre fitore.AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.201Z

Juve i thotë Romës: Kampioni jam unë

Skuadra kampione e italisë e cila për tri vite rradhazi po dominon futbollit italian Juventus ka mposhtur skuadrën romake Roma me rezultat 0:1. Golin e vetëm të takimit e shënoi Osvaldo në minutën e 94 të takimit.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.200Z

Fiorentina ndal Juventusin

Fiorentina dhe Juventus kanë barazuar pa gola në Artemio Franchi, në ndeshjen e xhiros së 14-të. Fiorentina u tregua kundërshtar i denjë për liderët e Serie A, duke pasur raste me të cilat edhe do ta fitonte ndeshjen.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama