Rezultate te kerkimit per termin: +Pik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.529Z

United një gol, tre pikë

Fitore të ngushtë por shumë të vlefshme ka shënuar edhe ekipi i Manchester United të cilët mposhtën spanjollët e Real Sociedad me rezultatin e përgjithshëm 1 me 0. Golin e vetëm apo thënë më mirë autogolin në k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.499Z

Reali mezi 3 pikë me Valladolidin

Real Madrid ka arritur një fitore të vështirë me Valladolidin. Skuadra madrilene hasi në një kundërshtarë të fortë që për pasojë dy herë u gjend në disavantazh. Manucho në minutën e 6 realizoi për 1 me 0. Benz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.689Z

Gjilani dhe Llapi i ndajnë pikët

Gjilani dhe Llapi i kanë ndarë pikët në ndeshjen hapëse të xhiros së 7-të në Raiffeisen Superligën e Kosovës. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin e qytetit në Gjilan, ka përfunduar 1:1. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.138Z

Casillas: Barca +25 pikë ndaj nesh, ne CH.L

Iker Casillas e ka thënë edhe një herë ëndrrën e madhe për titullin e dhjetë në Ligën e Kampionëve me Real Madridin. Casillas tha se ai do të nënshkruante që tani titullin e Barcelonës në La Liga edhe me 25 pikë da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.778Z

Hyka: Më mirë 3 pikë në Luksemburg se një pikë me Francën

TIRANE-  Jahmir Hyka është rikthyer të luajë titullar, teksa me Lucernën është aktivizuar rregullisht nga trajneri Hakan Jakin. Madje, ndonjëherë edhe duke zëvendësuar vëllain e teknikut. "Këtë periudhë jam ndjerë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.457Z

Asgjë nga Prishtina, 3 pikë nga Besa

Tri skuadrat vendëse, Besa, Trepça ’89 dhe Kosova e Vushtrrisë kanë shënuar fitore, ndërsa ndeshja kryesore ndërmjet Prishtinës dhe Vëllaznimit në kryeqytet ka përfunduar baras pa gola 0:0. Ndeshja derbi e kësaj xhiroje ndërmje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.205Z

Leverkuseni i Mehmedit, i nxjerr një pikë Bayernit

Skuadra e Pep Guardiolës, nuk ka arritur që të marr më shumë se një pikë përball Leverkusenit duke barazuar pa gola. 0:0. Dyja skuadrat kishin rastet e veta në këtë mbrëmje, por nuk quan topin në portat kundërshtare, duke ndar&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama