Rezultate te kerkimit per termin: +Pik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.390Z

Shqipëria i jep 2 pikë Serbisë, Serbia 0 pikë Shqipërisë!

Shqiptarët i kanë dhënë dy pikë Serbisë në kontestin më të madh të këngës në Evropë, por fqinjët e Kosovës nuk kanë vendosur që njëjtë të votojë në për përfaqësuesen shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.850Z

FIFA i heq 3 pikë Flamurtarit

Skuadra vlonjate u penalizua nga FIFA me zbritjen e 3 pikëve nga klasifikimi, për shkak të vonesës në shlyerjen e detyrimit ndaj futbollistit Toni Pezo. Klubi kishte një borxh prej 17 500 eurosh ndaj kroatit për detyrime të pashlyera në periudhën 201

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.363Z

Stela pik Stelina, me dy l

Nga Elvin Nuri Më kishte kapur vapa me siklet dhe po ecja pak i hutuar, për faj të trotuarit që reflektonte keqazi diellin e 4 shtatorit. Madje qarkullon edhe një legjendë mbi ndjeshmërinë e “sybardhoshëve” ndaj dritës. Nejse, ndodhesha ne Bllok, dhe para se të vija njërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.708Z

Besa fiton, 6 pikë larg kreut

Besa e ka mundur në Pejë 2:1 Hajvalinë, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 29-të, të Raiffeisen Superligës së Kosovës në futboll. Pejanët e nisën në mënyrën më të mirë takimin, kur kaluan në epë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.575Z

Ndalet Prishtina, tani 5 pikë larg Feronikelit

Prishtina ka lëshuar pikë të rëndësishme në garën për titull, duke barazuar në “Stadiumin e Qytetit” në kryeqytet me Trepçën 89’, pa gola 0:0. Ky barazim, e lë skuadrën e Ramiz Krasniqit pesë pikë lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.487Z

Manchester Unitedi merr një pikë

Kanë mundur të marrin nga në pikë Manchester Unitedi dhe West Bromwich Albion në ndeshjen e zhvilluar dje. Kështu, Manchester Unitedi i ka shpëtuar humbjes nga West Bromwich Albion duke barazuar në minutat e fundit (2-2). Zhvillohej minuta e tetë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.831Z

West Ham dhe City ndajnë pikët

West Ham dhe Manchester City, kanë ndarë pikët në xhiron e njëzet e tret në Premierligë, pas barazimit 2 me 2. Vendasit e nisen mirë takimin ku pas vetëm 50 sekondave arritën golin e parë, nëpërmjet Valencias, nuk kaloi shumë Ague

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama