Rezultate te kerkimit per termin: +Pik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.708Z

Besa fiton, 6 pikë larg kreut

Besa e ka mundur në Pejë 2:1 Hajvalinë, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 29-të, të Raiffeisen Superligës së Kosovës në futboll. Pejanët e nisën në mënyrën më të mirë takimin, kur kaluan në epë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.575Z

Ndalet Prishtina, tani 5 pikë larg Feronikelit

Prishtina ka lëshuar pikë të rëndësishme në garën për titull, duke barazuar në “Stadiumin e Qytetit” në kryeqytet me Trepçën 89’, pa gola 0:0. Ky barazim, e lë skuadrën e Ramiz Krasniqit pesë pikë lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.487Z

Manchester Unitedi merr një pikë

Kanë mundur të marrin nga në pikë Manchester Unitedi dhe West Bromwich Albion në ndeshjen e zhvilluar dje. Kështu, Manchester Unitedi i ka shpëtuar humbjes nga West Bromwich Albion duke barazuar në minutat e fundit (2-2). Zhvillohej minuta e tetë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.831Z

West Ham dhe City ndajnë pikët

West Ham dhe Manchester City, kanë ndarë pikët në xhiron e njëzet e tret në Premierligë, pas barazimit 2 me 2. Vendasit e nisen mirë takimin ku pas vetëm 50 sekondave arritën golin e parë, nëpërmjet Valencias, nuk kaloi shumë Ague

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.502Z

Kuzhe: Tri pikë në Luksemburg

/* */ Trajneri i Kombëtares shqiptare, Josip Kuzhe, deklaroi pak para nisjes për në Luksemburg, se kërkon tri pikër nga transferta e “Josey Barthel”. “Është një ndeshje shumë e vështirë, por ne shkojmë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.841Z

Ibra 2 gola, Suedia 3 pikë

Suedia ka arritur fitore të rëndësishme ndaj Ishujve Faroe në ndeshjen kualifikuese për Kampionat Botëror. Zlatan Ibrahimovic ka shënuar 2 golat për Suedinë. Golin e parë Ibra e shënoj në minutën e 35 të ndeshjes. Ibra realizoj n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.175Z

Silva 2 gola, City 3 pikë

David Silva i ka siguruar fitoren e radhës Manchester Cityt në përballjen me Fulham. Ylli spanjol shënoj nga një herë në të dy pjesët për 3 pikët e radhës të Cityt. City startoj fuqishëm kur Silva që në minutën e d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama