Rezultate te kerkimit per termin: +Pikpamja

Total: 436
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.369Z

Hapet Galeria jugore e Tunelit të Thirrës

Kompania Bektel-Enka ka prfunduar hapjen edhe t pjess s mbetur n Tunelin e Thirrs. Mbrmjen e s enjtes, drita ka deprtuar edhe n galerin jugore t ktij tuneli, Zvens ministri i Transporteve Ernest Noka konfirmon lajmin. Megjithat, automjetet e qytetarve do t duhet t presin 15 majin pr t kaluar lirisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.361Z

Përfundojnë riparimet në galerinë jugore të Tunelit të Thirrës, automjetet do kalojnë, duke nisur nga 15 maji

Kompania Bektel-Enka ka përfunduar hapjen edhe të pjesës së mbetur në Tunelin e Thirrës. Mbrëmjen e së enjtes, drita ka depërtuar edhe në galerinë jugore të këtij tuneli, Zëvenës ministri i Transporteve Ernest Noka konfirmon lajmin. Megjithatë, automjetet e qytetarëve do të duhet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.858Z

PS, Braçe: Prokuroria të nisë hetimet për përmbytjet në veri

Partia Socialiste nepermjet deputetit Erjon Brace  i kerkoi prokurorise te nise hetimet per te zbardhur shkaqet e permbytjeve. Brace foli per aferra korruptive ne menaxhimin e kaskadave ndersa  u beri thirrje banoreve te lene sa me pare shtepite e tyre. "S pari, dua t apeloj fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.500Z

Bashkia nis zgjerimin e rrugës tek 21 Dhjetori

Ka nisur nj plan masash n rrugt e kryeqytetit, pr prmirsimin e infrastrukturs rrugore, por edhe pr lehtsimin e qarkullimit. Ka qen kryqzimi n zonn e "21 Dhjetorit", ai q i sht nnshtruar zgjerimit t korsive, t cilat do t shrbejn edhe pr kalimin e biikletave. "sht nj nga kryqzimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.127Z

Takohen kryeministrat e Greqisë, Maqedonisë dhe Shqipërisë

Kryeministrat e Greqisë, Maqedonisë dhe Shqipërisë ranë dakord të forcojnë bashkëpunimin për mbrojtjen e një zone delikate nga pikpamja mjedisore, e cila shtrihet në të tre vendet.Udhëheqësit ballkanikë u takuan të premten në qytezën kufitare Pyli të Greqisë, ku ranë dakord të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.891Z

Basha Negociatat me aleatet vazhdojne

0 brbr brbrNje dite pasi republikanet paralajmeruan se do te dalin te vetem ne zgjedhjet lokale te 21 Qershorit nese Partia Demokratike nuk do te mbeshtese Agron Duken si kandidat te koalicionit te djathte ne garen per Bashkine e Durresit nga kampi blu ka mberritur reagimi i pare i kreut te opozite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.376Z

Erjon Braçe hedh dyshime për koncesionin e rrugës Milot-Morinë

Kryetari i Komisionit Parlamentar të Ekonomisë, Erjon Braçe hedh dyshime për koncesionin e rrugës Milot-Morinë. Në një status në rrjetet sociale, ai shpreh rezervat e tij kundër koncesionit, që sipas tij madje mund të ketë edhe kosto të paimagjinueshme për qeverinë aktuale. Bashkim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama