Rezultate te kerkimit per termin: +Pikpamja

Total: 436
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Maskerano ëndërron Barçën prej 4 vitesh

Menaxheri Shuhen t gjitha shpresat e Interit pr t’i dhuruar trajnerit Rafa Benitez mesfushorin Havier Maskerano. N fakt, menaxheri i argjentinasit ka folur hapur rreth synimeve t lojtarit t Liverpulit. Pasi kishte pohuar pak dit m par se Maskerano do t ishte i lumtur t luante te Bara, tashm H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.448Z

Ora News vëzhgim në 13 komunat që i bashkohen kryeqytetit

13 komuna ne rrethinat e kryeqytetit  pas 21 qershorit  me ndarjen e re territoriale do ti bashkohen Tiranes qytet nga pikpamja administrative. Ora News udhetoi ne thellesi te tyre, dhe konstatoi se banoret nuk jane te informuar se cfare do te sjelle kjo ne jeten e tyre nderkohe qe problemet e tyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.689Z

Projekti TAP dhe impakti i tij ne mjedis

Nje vleresim para ndertimit te projektit TAP krijon mundesine e perzgjedhjes se alternatives me te mire nga pikpamja mjedisore dhe ekonomike. Ky eshte mendimi i perfaqesuesve te komapanise British Petroleum te cilet u priten ne nje takim nga Ministri i Mjedisit Fatmir Mediu. Kompania angleze shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Berisha po uzurpon Drejtsin

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta, duke komentuar deklaratat e djeshme t kryeministrit Berisha, e ka cilsuar si nj shou t shmtuar politik. Meta tha se kryeministri Berisha synon t fus nn kontroll sistemin e drejtsis, q sipas Mets sht i lir nga pikpamja kushtetuese. Edhe P/ligji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Njohja nga Kina me rndsi

Kryeministri Berisha deklaroi se njohja e pavarsis s Kosovs nga Kina, do t ishte nj kontribut shum i rndsishm i ktij vendi t madh pr paqen dhe stabilitetin n rajon. Kreu i qeveris, shtjen e Kosovs e ka konsideruar nj pik t pandryshuar t axhends s tij ndrkombtare, duke shtuar se kt shtje e diskutoi m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.662Z

Zhvillimi ekonomik i Tiranes pjese takimit per Planin Rregullues

Zhvillimi ekonomik i Tiranës është tema e rradhës që do të diskutohet ditën e enjte në mbledhjen e grupit strategjik për hartimin e planit rregullues të qytetit. Anetari i këtij grupi, ekspert në ekonomi, Ardian Civici ka shpjeguar për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.369Z

Hapet Galeria jugore e Tunelit të Thirrës

Kompania Bektel-Enka ka prfunduar hapjen edhe t pjess s mbetur n Tunelin e Thirrs. Mbrmjen e s enjtes, drita ka deprtuar edhe n galerin jugore t ktij tuneli, Zvens ministri i Transporteve Ernest Noka konfirmon lajmin. Megjithat, automjetet e qytetarve do t duhet t presin 15 majin pr t kaluar lirisht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama