Rezultate te kerkimit per termin: +Pikrisht

Total: 1042
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.168Z

Berisha: Opozita t mos prdor krcnimet

Kryeministri Sali Berisha kerkoi nga opozita q t mos prdor foltoren e parlamentit pr krcnime, ndrsa pikrisht n seanc kujtoi vitin e trisht pr shqiptart 1997. "N at vit un ua dhash juve pushtetin pr shkak se shqiptart menduan se vrtet qeveria kishte prekur parat e tyre npr piramida.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.839Z

Ngjela dhe Veliaj: Ja platformat e partive tona

Deputeti i ngrir Spartak Ngjela ka filluar t lviz. Ashtu sikurse dhe ish kreu i Lvizjes Mjaft, Erion Veliaj, i cili ka treguar m shum se nj her se i kan mjaftuar pushimet e marra q pas dorzimit t lvizjes qytetare q drejtonte. Kta personazhe aktiv t jets qytetare dhe politike tashm kan krijuar forcat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.630Z

Hapet zyrtarisht sezoni turistik në Shqipëri

Vendi yn ka elur zyrtarisht sezonin e ri turistik. Pikrisht n kt kuadr gjith Durrsi ka qen n ditn m t veant t tij. Me pjesmarrjen e gjer t qytetarve, t bizneseve dhe institucioneve, nga Ministria e Kulturs, Rinis dhe Sporteve si dhe nn kujdesin e veant t kryeministrit Sali Berisha u organizuan akti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.364Z

PD: Rama, 10 vjet që abuzon me Unazën e Madhe

Deputetja e PD-s e qarkut t Tirans, Lajla Prnaska, denoncoi dje keqqeverisjen e kryebashkiakut Edi Rama, i cili, sipas saj, e ka ln Tirann pa planin rregullues, ndrkoh q abuzon prej 10 vitesh me Unazn e Madhe. Prnaska evidentoi se prej 10 vitesh, qytetart e Tirans prballen me nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.419Z

Zhurmat, dy milionë lekë gjobë për lokalet dhe diskotekat në bregdet

Zhurmat akustike n ort e vona t nats npr zonat turistike kan ndshkuar disa lokale me gjoba t majme. Pikrisht, VKM pr ndotjen akustike, zhurmat q vijn nga lokalet e nats, oraret e vendosura, lejet dhe gjobat kundrejt shkelsve t ligjit ishin n fokus t konferencs pr shtyp t drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.478Z

Forbes, Shqipëria, ndër tri vendet me tërheqëse për turizëm në Evropën Lindore

Turizmi kulturor dhe ai fetar sht nj e veant q e ofron Shqipria. Revista prestigjioze “Forbes” n nj shkrim t saj e prmend Shqiprin nj ndr tri vendet e Ballkanit q mund t ofroj atraksionet m t veanta n Evropn Lindore, duke veuar Kalan e Beratit si nj vend q duhet vizitua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.283Z

Arrestohet pasi grindet me partneren

Ron Wood, kitaristi i Rolling Stones sht arrestuar por m pas sht liruar nga policia n Britani pasi ishte grindur me t dashurn e tij. Dyshohet se instrumentisti kadhun mbi partneren e tij aktuale, modeln, Ekaterina Ivanova. Wood ishte divorcuar nga gruaja e tij pas 24 vjet martese, ndrkaq si shka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama