Rezultate te kerkimit per termin: +Pikrisht

Meta: total 1000 / total_found 1051 / time 0.000 / keyword[0] pikrisht / docs[0] 1051 / hits[0] 1390 /
No Pic available
  • 2010-09-02

Sekretet e një lidhje romantike

Ka raste q kur takojm pr her t par dik t gjinis s kundrt e vm re menjher se jo vetm kemi gjra t prbashkta, por edhe trhiqemi n nj mnyr shum t veant. Kjo sht nj premis pr t vazhduar m pas nj tjetr lloj marrdhnie, sigurisht nse bhet fjal pr nj reciprocitet plqimesh Dhe ky sht vetm fillimi i nj marrdhn

No Pic available
  • 2010-09-01

Ngjarja në Himarë, Droutsas: Do të mbrojmë shqiptarët në Greqi

Ministri grek: Berisha e dënoi vrasjen, autoritetet në Greqi po kujdesen që të mos ketë episode hakmarrëse ndaj emigrantëve shqiptarë Pas dnimit t vrasjes s t riut Aristotel Guma n Himar nga ana e Kryeministrit Sali Berisha, Athina zyrtare shprehet se do t marr n mbrojtj

No Pic available
  • 2010-09-01

New Orleans

Aktori ka financuar rindrtimin e 100 shtpive n Ninth Ward, lagjja historike e qytetit, e shkatrruar plotsisht nga uragani pes vjet m par Brad Pitt, heroi i shpress “Kshtu u dhash t pastrehve nj shtpi” Q hern e par q shkoi n New Orleans, Brad Pitt vendosi q t mos largohej m kurr. “

HEC-et, prokuroria dërgon 4 fletëthirrje
  • 2010-09-01

HEC-et, prokuroria dërgon 4 fletëthirrje

Arjan Tartari dhe Dritan Avllaj “ballafaqohen” n prokurori. Do pyeten edhe aksionert e “Vision Construction” Merr form hetimi i nisur nga Prokuroria e Tirans pr dhnien e koncesioneve t HEC-ece nga qeveria dhe dhnien e lejeve t ndrtimit nga Bashkia e Tirans, pas akuzave pozit-

No Pic available
  • 2010-09-01

Mësuesit, raport mjekësor që nuk vuajnë mendërisht

Matilda TrokaDrejtoria e Arsimit u krkon shkollave t verifikojn aftsin mendore t arsimtarve Duke u nisur nga disa raste t msuesve q ushtronin dhun mendore, apo edhe fizike me nxnsit e tyre, por edhe nga studime t realizuara gjat viteve t fundit nga sektor t ndryshm, nj rregull i ri do t zbatohet kt

No Pic available
  • 2010-09-01

Ilir Kumbaros i refuzohet liria me kusht

I biri vendosi nj garanci pasurore prej 10 mij sterlinash Ilir Kumbaro edhe n seancn e djeshme gjyqsore t ekstradimit ka kmbngulur prball nj gjykatsi britanik se ai sht Shaqa Shatri nj qytetar shqiptar nga Prizreni i Kosovs. Q n fillim t seancs gjyqsore q zgjati m shum se 40 minuta, kur ish-shefit

No Pic available
  • 2010-09-01

Kola: Nuk kemi manipuluar dokumente, Pezullimi erdhi me kërkesën e Ajazit

Sistemi elektronik i QKR sht ndrtuar enkas i pamanipulueshm Pas akuzave nga opozita pr manipulim t dhnash nga QKR-ja, ka reaguar kreu i ktij institucioni, Tomi Kola. Sipas tij, me sistemin q operon Qendra e Regjistrimit t Biznesit e ka t pamundur t manipulojm t dhnat dhe t’i tjetrsojm ato. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama