Rezultate te kerkimit per termin: +Pikrisht

Total: 1042
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Aheng i madh i grupit The Saturdays

Grupi i vajzave jan kthyer prsri n qytet pikrisht t shtunn pr t festuar suksesin e grupit gjat 2009-s. Una Healy, Mollie King, Vanessa White, Franikie Sandford dhe Rochelle Wiseman, kan ftuar shokt dhe shoqet e tyre n nj klub n Londr pr t festuar, sipas tyre, nj mbrmje para Krishtlindjeve. Edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.355Z

Obama: Koha për reformën në shëndetesi

Presidenti amerikan Barak Obama e cilsoi si nj dit historike ditn e diel kur edhe do t kaloj n Kongresin amerikan pr miratim reforma shndetsore. “Koha pr reformn sht pikrisht tani. Ky sht nj moment historik n historin e Ameriks n kt shekull”, deklaroi Obama gjat nj fjalimi mba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.250Z

Bllokohet rruga Librazhd-Përrenjas

Q prej nats s mbrmshme n aksin rrugor dhe hekurudhor Librazhd-Prrenjas ka patur probleme pikrisht n vendin e quajtur Kthesa e Dragostunjs. Nj shkputje e masivit t dheut e ndihmuar dhe nga ujrat nntoksore kaq gjat nats t bllokohet linja hekurodhore dhe aksi rrugor Librazhd –Pogradec-Dogan dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

UEFA paralajmëron Juven për Balotelin

RACIZMI Drejtuesit e UEFA-s kan paralajmruar Juventusin se do t ndshkohet ashpr nse tifozt bardhezinj do t bjn thirrje raciste kundr sulmuesit t ri t Manester Sitit, Mario Baloteli. Gjat sezonit t kaluar, torinezt luajtn nj ndeshje pa tifoz n kampionat, pikrisht prej ofendimeve t tifozve ndaj ish-l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.916Z

Opozita: Tregu i grurit, monopol

Akuzat Opozita denoncoi dje shtrenjtimin e nivelit t jetess pr shqiptart gjat muajve t fundit. Duke iu referuar rritjes s mimit t buks, deputeti socialist, Ilir Beqja, tha se ajo sht pasoj e abuzimit n treg, i cili kontrollohet nga monopolet e lidhura me qeverin. “Tregu i grurit dhe i miellit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Karaxhi, shashka serbe

Beogradi zyrtar tregoi edhe njher se sht n gjendje t bj pr t mos humbur Kosovn. Lvizja e ndrmarr para pak ditsh n kryeqytetin serb ishte e mirmenduar dhe pikrisht n nj moment shum strategjik. Ndrsa dy krert m t lart t shtetit t ri t Kosovs, Sejdiu dhe Thai ishin n Uashington n vizitn m t rndsishme z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.922Z

Hetimi i zgjedhjeve, Halimi: Gati funksionimi i Komisionit Hetimor 2

Ky komision mund të hetojë më së miri zgjedhjet e 28 qershorit, vërejtjet e raportit të OSBE/ODIHR-it për këto zgjedhje, por dhe çdo problem tjetër të evidentuar nga socialistët. “Komisioni pr hetimin e zgjedhjeve t 28 qershorit mund t nis menjher nga puna. Pr kt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama