Rezultate te kerkimit per termin: +Pikrisht

Total: 1042
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

UEFA paralajmëron Juven për Balotelin

RACIZMI Drejtuesit e UEFA-s kan paralajmruar Juventusin se do t ndshkohet ashpr nse tifozt bardhezinj do t bjn thirrje raciste kundr sulmuesit t ri t Manester Sitit, Mario Baloteli. Gjat sezonit t kaluar, torinezt luajtn nj ndeshje pa tifoz n kampionat, pikrisht prej ofendimeve t tifozve ndaj ish-l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.916Z

Opozita: Tregu i grurit, monopol

Akuzat Opozita denoncoi dje shtrenjtimin e nivelit t jetess pr shqiptart gjat muajve t fundit. Duke iu referuar rritjes s mimit t buks, deputeti socialist, Ilir Beqja, tha se ajo sht pasoj e abuzimit n treg, i cili kontrollohet nga monopolet e lidhura me qeverin. “Tregu i grurit dhe i miellit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Karaxhi, shashka serbe

Beogradi zyrtar tregoi edhe njher se sht n gjendje t bj pr t mos humbur Kosovn. Lvizja e ndrmarr para pak ditsh n kryeqytetin serb ishte e mirmenduar dhe pikrisht n nj moment shum strategjik. Ndrsa dy krert m t lart t shtetit t ri t Kosovs, Sejdiu dhe Thai ishin n Uashington n vizitn m t rndsishme z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.922Z

Hetimi i zgjedhjeve, Halimi: Gati funksionimi i Komisionit Hetimor 2

Ky komision mund të hetojë më së miri zgjedhjet e 28 qershorit, vërejtjet e raportit të OSBE/ODIHR-it për këto zgjedhje, por dhe çdo problem tjetër të evidentuar nga socialistët. “Komisioni pr hetimin e zgjedhjeve t 28 qershorit mund t nis menjher nga puna. Pr kt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.722Z

Opera La Canterina në Akademinë e Arteve

Stina koncertore pranverore e Akademis s Arteve n Tiran do t mbyllet me dy premiera t klass s opers n Salln e Madhe t koncerteve t ksaj Akademie. N datn 16 qershor studentt e klass s opers do t ngjiten n sken me opern “La Canterina” t Jozef Haidenit, e cila sht nj ope

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.360Z

Eklips në ditën e finales në Johanesburg

Finalja e botrorit, q do zhvillohet n 11 Korrik n "Soker Siti" t Johanesburgut, do t karakterizohet edhe nga nj fenomen i rrall natyror, eklipsi i plot diellor. Qielli do t errsohet pr t dhuruar nj spektakl t vrtet pasi n disa pjes t globit do t shihet nj eklips i plot i diellit. Pr fat t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.949Z

Ambalazhimi i ujit, pezullohen 4 subjekte në Tiranë

Pezullohet aktiviteti i 4 subjekteve t prodhimit, ambalazhimit dhe tregtimit t ujit n Tiran. Inspektorati Ushqimor i Tirans me pjesmarrjen edhe t Autoritetit Kombtar t Ushqimit ka ndjekur me prparsi, n baz t nj plani pune t detajuar, subjektet prodhuese t buks, ujit si dhe kushte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama