Rezultate te kerkimit per termin: +Pikrisht

Meta: total 1000 / total_found 1051 / time 0.000 / keyword[0] pikrisht / docs[0] 1051 / hits[0] 1390 /
No Pic available
  • 2016-08-11

Haxhia vijon pendimin ndaj SHIK: Beqiri-Klosi dhe atentati me snajper

Nga Izet Haxhia Sot do merrem prape me avokatin po pa rene ne nivelin e tij, që rrin duke fyer e share poshte e larte neper mediat sociale. . .1)Zoti Idajet Beqiri, Librin e Gerard De Villers "Shqipria, Misioni Pamundur "nuk e kam shpikur une, ai egziston vertet, atje personazhe jane Klosi ,une d

Izet Haxhia kundër Fatos Klosit: Bashkëpunuat me Berishën për vrasjen e Hajdarit, Haklajve. Saliun doje ta vrisje në Vlorë
  • 2016-08-07

Izet Haxhia kundër Fatos Klosit: Bashkëpunuat me Berishën për vrasjen e Hajdarit, Haklajve. Saliun doje ta vrisje në Vlorë

Ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia që nga Turqia ku ëhstë në azil i përgjigjet ish-kreut të SHISH Fatos Klosi, duke e akuzuar se ka bashkëpunuar me Berishën për vrasjen e Azem Hajdarit dhe të Haklajve. Bashkëpunim ky duke heshtu dhe moslajmëruar personat që do të vriteshin,

Izet Haxhia: Shkëlzen Berisha më kërcënon prej kohësh, por hakmarrja po vjen. Do hidhet në koshin e plehrave ai bashkë me Saliun
  • 2016-05-30

Izet Haxhia: Shkëlzen Berisha më kërcënon prej kohësh, por hakmarrja po vjen. Do hidhet në koshin e plehrave ai bashkë me Saliun

Izet Haxhia shkruan se Shkëlzen Berisha e kërcënon prej kohësh në FB. Ai thotë se njerëz të Zenit i shkruajnë mesazhe kërcënuese thuajse çdo ditë. Por Haxhia thotë se hakmarrja po vjen për të dhe të atin. Ja çfarë shkruan ai: Ka shumë kohë, por sidomos kohët e fundit që jan

Haxhia: Po më kërcënojnë dhe gjithçka më vjen nga Shkëlzen Berisha
  • 2016-05-30

Haxhia: Po më kërcënojnë dhe gjithçka më vjen nga Shkëlzen Berisha

Ish- truproja i Sali Berishës, Izet Haxhia shprehet se prej kohësh ofendohet dhe kërcënohet nga mënyra të ndryshme dhe se dirigjenti i gjithë kësaj sipas tij është djali i ish- kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha. Haxhia shkruan se këto kërcënime vijnë për shkak se ai pr

Izet Haxhia: Lidhjet e fshatarit Flamur Noka me UDB-në serbe dhe takimi sekret i Berishës në Krans Montana me ministrin e Brendshëm serb
  • 2016-05-26

Izet Haxhia: Lidhjet e fshatarit Flamur Noka me UDB-në serbe dhe takimi sekret i Berishës në Krans Montana me ministrin e Brendshëm serb

Izet Haxhia ka reaguar në lidhje me dyshimet se Flamur Noka ka bashkëpunuar me UDB-në serbe. Ai thotë se shumë politikanë shqiptarë, me në krye Berishën, kanë pasur lidhje me shërbimet secrete serbe. Sipas tij, ka pasur tre grupime që i kanë shërbyer Serbisë, dhe bëhet fjalë për

No Pic available
  • 2016-05-02

Kjo është vajza shqiptare që do të ngrejë flamurin shqiptar në Serbi më 5 maj

Javen e ardhshme në shtëpinë e Kulturës në Bujanoc mbahet Miss Ballkani-2016 nën Organizimin e Agjensisë Kiki Models të drejtuar nga Kreshnik Husaj. Në këtë eveniment kulturor-bukurie do të konkurrojnë 20 vajza bukuroshe nga mbarë ballkani. Bukuria shqiptare do të prezentohet nga b

Protesta përpara ligjit
  • 2016-02-24

Protesta përpara ligjit

Nga Astrit Cani* Kto dit, industria e spektaklit na serviri do imazhe që ma shum sesa mendjen, tërhoqën vëmendjen. Disa aktivistë të shoqnisë civile, me pak konflikt interesi për shkak të angazhimit nëpër OJF-na, bashkë me do të tjerë pa konflikt interesi, shkulën nji rrethojë mbren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama