Rezultate te kerkimit per termin: +Pikrisht

Meta: total 1000 / total_found 1051 / time 0.000 / keyword[0] pikrisht / docs[0] 1051 / hits[0] 1390 /
No Pic available
  • 2014-05-16

Ambasadorët e Francës ne Shqipëri dhe Maqedoni inspektim në Qafë Thanë

Zv/Drejtori i Prgjithshm i Policis s Shtetit pr Kufirin e Migracionin, Pllumb Nako, Ambasadorja e Francs n Shqipri,Christine Moro, si dhe Ambasadorja e Francs n Maqedoni Laurence Auer, gjat ditës s sotme zhvilluan nj vizit n qendrën e prbashkt t bashkëpunimit policor mes policive kufitare t Shqip

Mjekët:Dy operacione në klinikë,tjerat privat me para shteti
  • 2014-03-28

Mjekët:Dy operacione në klinikë,tjerat privat me para shteti

Në letrën e mjekëve Raif Cavolli dhe Adem Grobolari thuhet se materiali kardiokirurgjik vinte nga spitali privat, pasi ato mungonin në QKUK, ndërsa me standardet botërore mjetet e punës duhet të jenë brenda klinikës.Ata thonë se shefi i kardioki

Nishani: Pse i mora në Presidencë dy këshilltarët e PD
  • 2014-02-08

Nishani: Pse i mora në Presidencë dy këshilltarët e PD

Presidenti Bujar Nishani në një intervistë për Zërin e Amerikës ka folur për tensionet mes shumicës dhe opozitës, përplasjen e tij me mazhorancën për kandidaturat për në Gjykatën e Lartë. Gjithashtu Nishani ka shpjeguar dhe pse ka punësuar në Presidencë dy këshilltarë të Partis

INTERVISTA/ Nishani: Këshilltarët e mi bëjnë fushatë për PD-në? Nuk u ndërhyj në jetën private
  • 2014-02-08

INTERVISTA/ Nishani: Këshilltarët e mi bëjnë fushatë për PD-në? Nuk u ndërhyj në jetën private

Presidenti Bujar Nishani flet për Zërin e Amerikës   Këto dit n SHBA ndodhet Presidenti i Shqipris, zoti Bujar Nishani. Dje, Presidenti Nishani mori pjes n Mngjesin Kombtar t Lutjeve, nj aktivitet q bashkon njerëz me besime t ndryshme. Gjat vizitës n Washington, Presidenti Nishani ka p

FBI, arreston 45 të dyshuar për trafikim
  • 2014-02-05

FBI, arreston 45 të dyshuar për trafikim

FBI, ka bashkëpunuar me më shumë se 50 agjenci të zbatimit dhe ka shpëtuar 16 të rinj të cilët ishin në fokusu për tu trafikuar për sherbime seksual. Operacioni thuhet se është krye në zonën e Nju Jorkut, gjatë lojes Su

Reagon sërish AKR në Gjakovë
  • 2013-11-14

Reagon sërish AKR në Gjakovë

Pas konferencës së sotme të nënkryetarit të Komunës së Gjakovës Agim Koci, AKR- dega në Gjakovë dëshiron të sqarojë para opnionit publik se refuzimi i kërkesës së AKR-së për palestren sportive “Shani Nus

No Pic available
  • 2013-11-04

Tri dokumente për themelimine Kishës Ortodokse Shqiptare

E dyta partí në parlamentin e vogël të Shqiprisë para Krishtlindjes së 24-s ka qënë kjo, partija përparimtare. Mos i shikoni emrat. Si partitë vetë në Shqiprí ashtu janë dhe emrat. Në të vërtetë, pas njer&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama