Rezultate te kerkimit per termin: +Pikrisht

Meta: total 1000 / total_found 1051 / time 0.000 / keyword[0] pikrisht / docs[0] 1051 / hits[0] 1390 /
No Pic available
  • 2013-11-03

Mustafa Kruja, darka në “Ujë të ftohtë”dhe merkatoja politike e viteve ‘20

E dyta partí në parlamentin e vogël të Shqiprisë para Krishtlindjes së 24-s ka qënë kjo, partija përparimtare. Mos i shikoni emrat. Si partitë vetë në Shqiprí ashtu janë dhe emrat. Në të vërtetë, pas njer&e

Kush ishte Prend Doçi-Abati i Mirdits
  • 2013-07-12

Kush ishte Prend Doçi-Abati i Mirdits

Nga Albana Melyshi Lifschin Abati i Mirdits- me kt emn e kan quejt e mundet me u than pr siguri se nuk asht kund nj skaj Shqypnijet ku burrat e mençm dhe t kalemit t mos ta ken ndje e prmend kt emr. Gjergj Fishta Njeri i jashtzakonshm n çdo kuptim, Franc Nopça. Ai ishte i vetmi djal i familjes dh

Vitulli Italianet duan te bejne biznes ne Shqiperi
  • 2012-11-20

Vitulli Italianet duan te bejne biznes ne Shqiperi

Biznesmenët italianë mbeten gjithmonë të tërhequr nga klima e favorshme ekonomike në Shqipëri. Ndryshe me grekët, interesi i italianëve për të zhvilluar inevstimet e tyre në vendin tonë nuk është zbehur. Konfirmimi bëhet

No Pic available
  • 2012-03-04

Debati Topi-Topalli mbi gjuhen tregon perplasjet e forta ne PD

Java e dyt e tetorit u karakterizua nga nj debat i ashpr n distanc mes dy krerve m t lart t Shtetit, prkatsisht Kryetars s Kuvendit, Jozefina Topalli dhe Presidentit t Republiks, Bamir Topi. Dy eksponentt e lart njkohsisht dhe antar t s njsts parti, asaj Demokratike, nuk kan kursyer akuzat dhe k

No Pic available
  • 2012-03-04

Aspirine kunder rrezikutnga kanceri i trasheguar

Nj aspirin n dit pr t paktn dy vjet, redukton rreth 60 prqind rrezikun pr t pasur nj kancer t trashguar. Rreth 10 prqind e kancerit vjen kryesisht nga genet e trashguara nga prindrit sesa nga brja e nj jet jo korrekte. Pr kancerin n mitr dhe n zorr sht provuar se aspirina ka nj efekt t madh parandal

No Pic available
  • 2011-08-31

Këmbanat e Greqisë bien për Tiranën

Nga Artan Mullaj   Shqetsimi i grekrve sillet si nj ngjll i trembur n teritorin helen, dhe sot, frika pr t ardhmen sht parafjala e jets s tyre. Trashgimtart e shklqimeve antike t qytetrimit, e kan haruar luksin e  krenaris  superiore t origjins, pr shkak t krizs s thell n vendin e tyre. Kjo k

No Pic available
  • 2011-06-18

Rozana Radi flet pas skandalit t fotografive nudo

Gjithçka nisi me VIP Shpija. U shan dhe u prlan me njra-tjetrn aty brnda, sa lan nam. Pr Rozana Radin dhe Rezarta Shkurtin historia nuk mbaroi me aq! Pr ato t dyja uji vlon nn rrogoz. Prpara 1 jave buj t madhe bn fotografit topless t Rozana Radit, t publikuara nga gazeta Panorama. Fotografit nu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama