Rezultate te kerkimit per termin: +Pikrisht

Meta: total 1000 / total_found 1051 / time 0.000 / keyword[0] pikrisht / docs[0] 1051 / hits[0] 1390 /
No Pic available
  • 2011-06-15

Ja cilët janë 5 adoleshentët më të pasur në botë

Cilët janë 5 adoleshentët këngëtarë më të pasur në botë? Përgjigjen e ka dhënë. revista për të rinj M Magazine e cila ka bërë një klasifikim të këngëtarëve adoleshent me më shumë të ardhura. Këngëtarja, Miley Cyrus kryeson me 120 milion dollar. Pas 10 vitesh karrierë në

No Pic available
  • 2011-05-25

Shqipri, kur arbitri bhet pal!

Nga Ennio Grassi* Pr t kallzuar se ç’po ngjet n Tiran, n t pabesueshmen pjes e dyt e lojs elektorale (n transmetim direkt televiziv pra faqe bots), pr ta kallzuar pra kt, do bnte fajde t thirrrej nj shkrimtar i talentuar n vend se nj komentator politik. E provoi n fakt Ismail Kadare, kur

No Pic available
  • 2011-04-20

Çifti në garë

Nga Artan Mullaj Krert e LSI- s shprthejn optimizmin në tribuna dhe ekrane bashkë me ndjeksit e tyre n fushatn e zgjedhjeve vendore dhe mir bjn. Pr m shum q as ata, as vet kreu i tyre, nuk e dinë dhe nuk mund ta dinë se çdo të ndodhë me forcën politike q prfaqsojn dhe me koalicionin n pusht

Politika amerikane pas doreheqjes se Mubarakut
  • 2011-02-14

Politika amerikane pas doreheqjes se Mubarakut

Doreheqja e presidentit Hosni Mubarak te premten nxiti festimet kudo ne Kajro dhe ne  gjithe Egjiptin. Administrata e presidentit Obama u gjet e papergatitur dhe mezi arriti te formulonte nje pergjigje. Por pas dyerve te mbyllura zyrtaret rishikonin politiken e tyre drejt nje Egjipti te ri.  V

Pas barazimit me Besen Halili shkarkon Deden
  • 2011-02-07

Pas barazimit me Besen Halili shkarkon Deden

Tirana barazoi pa gola ne kryeqytet me Besen. Dede Ndihem I tradhetuar Pas Sulejman Staroves Nevil Dede eshte trajneri i dyte qe la stolin e Tiranes ne kete sezon. Numri nje i bardhebluve Refik Halili mori vendimin drastik pikrisht pas pikes qe mori dje skuadra e Tiranes ne Selman

No Pic available
  • 2010-09-08

Princesha Letizia pa mantelin mbreteror

SPANJE- Princesha e Spanjes Letizia bashkeshortja e trashegimtarit Filip ditet e fundit eshte ne qender te vemendjes se skandaleve per shkak te biografise se saj te shkruar nga gazetari investigativ Isidre Cunill.Ne liber zbuhohen te fshehta shokuese te jetes se saj perpara se ajo te behej nje prin

No Pic available
  • 2010-09-02

Lohan: Shqipëria ka bërë vetëm gjysmën e rrugës

Intervista Ambasadori i BE: Tentativa pr eurobondin nuk ishte gjja e duhur N mbyllje t mandatit t tij n Shqipri, ambasadori i Komisionit Europian n Tiran, Helmut Lohan, flet pr prshtypjet e tij mbi zhvillimet demokratike dhe rrugn e vendit ton drejt BE-s. N nj intervist t dhn pr Tv “Alsat&rdq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama