Rezultate te kerkimit per termin: +Pires

Total: 105
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.726Z

Pires: Eshli mos ik

10/02/2005   Mesfushori i Arsenalit duket se ka filluar një fushatë ndërgjegjësimi për të mbajtur në skuadrën londineze mbrojtësin e krahut të majtë Eshli Kol. Jo vetëm francezi, por gjithë klubi i topçinjve po përpiqen që të bindin Kol për të treguar edhe një herë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.501Z

Pires: Ditët e fundit si lojtar i Villarreal

Robert Pires ka pohuar se ai do të largohet nga Villarreali në fund të këtij sezoni. "Do të largohem shumë i lumtur që kam luajtur në ligën spanjolle para se të largohem dhe kam vetëm fjalë mirënjohje për këtë klub dhe për fansat. Jeta vazhdon dhe kështu është futbolli".

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.985Z

Domenech është i çmendur

Nga Express më 27 mars 2011 në ora 22:13 Mesfushori i Aston Villës, Robert Pires e ka quajtur ish-selektorin e Kombëtares franceze, Raymond Domenech të “çmendur”. Pires, ish-reprezentuesi i Trekolorëve, ka komentuar bojkotin e futbollistëve gjatë Kampionatit botëror 2010 duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.918Z

Wenger do të vdesë me Arsenalin

Ish mesfushori i Arsenalit, Robert Pires nuk ka dyshime se menaxheri Arsene Wenger do të qëndrojë në klub, pavarësisht spekulimeve të fundit rreth të ardhmes së tij afatgjate.Wenger është duke kaluar vitin e tij të 15-të në Arsenal dhe Pires beson se bashkëkombësi i tij nuk do të lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.135Z

Portugalia e interesuar për bashkëpunim me institucionet e Kosovës

Presidentja Atifete Jahjaga priti në takim ambasadoren e re të Portugalisë në Hungari, jorezidente për Kosovën, Maria Jose Morais Pires, e cila i dorëzoi letrat kredenciale. Jahjaga vlerësoi marrëdhëniet dhe bashkëpunimin midis Kosovës dhe Portugalisë dhe theksoi rëndësinë e zgjerimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.138Z

Jahjaga priti ambasadoren e re të Portugalisë në Hungari, jorezidente për Kosovën

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot në takim ambasadoren e re të Republikë së Portugalisë në Hungari, jorezidente për Kosovën, zonjën Maria Jose Morais Pires, e cila i dorëzoi letrat kredenciale, njofton kumt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.258Z

Portugalia shpreh përkrahjen për Kosovën në të gjitha fushat

Kryetari Veseli priti ambasadoren e re të Portugalisë në Hungari, jorezidente për Kosovën, Maria Jose Morais Pires. Ai e çmoi lart ndihmën e gjithanshme që Lisbona zyrtare i ka dhënë Kosovës në kohë të ndryshme, si në ngritjen e kapaciteteve demokratike të institucioneve, ashtu edhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama