Rezultate te kerkimit per termin: +Pires

Total: 105
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.645Z

Pires do transferohet tek Aston Villa

Robert Pires ish-lojtar i kombetares franceze do te nenshkruaje ditet e ardhshme nje kontrate me klubin e Premier League Aston Villa. Pires i cili ka luajtur me pare ne kampionatin anglez me Arsenal dhe ka fituar dy tituj kampion me londinezet ne 6 vjet do te luaje per ekipin e drejtuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.215Z

Pires mbetet në Aston Villa?

Nga Express më 01 mars 2011 në ora 19:27 Robert Pires mund ta vazhdojë karrierën e tij në Aston Villa deri në qershor të vitit 2012. 37 vjeçari, i cili në të kaluarën ishte pjesë e Arsenalit dhe Villarrealit, nuk e ka ndërmend të heq dorë nga klubi i Premierligës. “E dua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.824Z

Pires e këshilloi Wengerin të transferojë Cazorlën

Ish mesfushori i Arsenalit, Robert Pires ka lavdëruar përforcimin e ri Santi Cazorla dhe tregoi se luajti rol të rëndësishëm duke bindur menaxherin Arsene Wenger të transferojë mesfushorin spanjoll. Pires kishte luajtur me Cazorlën në Villarreal para largimit nga klubi më 2010 dhe Cazorla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.083Z

Pires është futbollisti më i ri i Arsenalit

Pires do të jetë futbollisti më i ri që është rreshtuar në radhët e Arsenalit. Nuk bëhet fjalë për legjendën e Arsenalit dhe Francës Robert, por për të birin Theo. Ai ka nisur stërvitjen me të rinjtë e Arsenalit. 7-vjeçari ka cilësi shumë të mira dhe besohet se do të ecë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.549Z

Pires: Ronaldo nuk është makinë

Ish-reprezentuesi francez, Robert Pires, është solidarizuar me lojtarin që konsiderohet më i kompletuari në planet, Cristiano Ronaldo, duke thënë se ai nuk është makinë. “Ai tashmë është nën presion të madh te Reali, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.863Z

Pires: Të zëvendësojmë Domenekun me Vengerin

Futbollisti francez i Vijarealit, Robert Pires, nënvizon se ai beson që Arsen Venger do të ishte një kandidat perfekt për ta menaxhuar kombëtaren franceze dhe për ta nxjerrë nga kriza ku e ka futur trajneri aktual Raimond Domenek. Lojtari në fjalë ka luajtur për 6 vite tek Arsenali, nën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.026Z

Pires: Domenek te ike, eshte gati Venger

Francezi i Vilarealit beson se trajneri aktual i topcinjve mund te zevendesoje Domenkun e deshtuar. Rajmoind Domenek eshte aktualisht trajneri i Frances, por pas deshtimit ne "Euro 2008' dhe rezultateve zhgenjyese ne eliminatoret e Kupes se Botes "Afrika 2010 ai eshte vene ne presion. Te shtunen, f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama