Rezultate te kerkimit per termin: +Pjekuris

Total: 252
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.333Z

Jahjaga: Zgjedhjet përmbushëntestin e pjekurisë demokratike

PRISHTINE- Presidentja Atifete Jahjaga, vlerëson se zgjedhjet komunale në rundin e dytë, në 25 komuna të Kosovës kanë treguar përkushtimin e qytetarëve të vendit për ndërtimin e një shoqërie demokratike përmes votimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.483Z

Gjermania, triumfi i pjekurisë

"Asgjë nuk vjen rastësisht në jetë”. Gjermania e vërtetoi këtë në Brazil ku jo rastësisht arriti të konfirmohej si skuadra më e fortë por njëkohësisht edhe më spektakolare e Botërorit. Nëse rrallëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.132Z

A është një ide e mirë të bësh seks me ish-in?!

Mbase marrëdhënia mes jush ka përfunduar, por jo marrëdhëniet seksuale. Një studim i ri tregon se, seksi me një ish-partner është diçka pothuajse e zakonshme! Marrëdhënia e një çifti pas një ndarjeje mund të marrë forma të ndryshme. Disa vazhdojnë të jenë miq, e të tjerë vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.379Z

Britania vlerëson zgjedhjet në Kosovë

Ministri britanik për Evropën, David Lidington ka vlerësuar me nota pozitive procesin zgjedhor në Kosovë, duke e cilësuar atë si të qetë dhe si dëshmi të pjekurisë demokratike të shtetit të ri. “Unë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.374Z

Britania vlerëson zgjedhjet në Kosovë

Ministri britanik për Evropën, David Lidington ka vlerësuar me nota pozitive procesin zgjedhor në Kosovë, duke e cilësuar atë si të qetë dhe si dëshmi të pjekurisë demokratike të shtetit të ri. “Unë përshënde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.168Z

Lidington mirëpret zgjedhjet e qeta në Kosovë

Ministri për Evropë i Mbretërisë së Bashkuar, David Lidington mirëpriti zhvillimin e qetë të zgjedhjeve në Kosovë, duke i vlerësuar ato si shenjë të pjekurisë demokratike. Megjithatë, Lidington tha se janë raportuar dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.948Z

Rama: Presidenti i ri, provë pjekurie për klasën politike

TIRANE – I ftuar në një emision televiziv, kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama foli për vizitën e tij në SHBA dhe takimet me zyrtarët amerikanë. Sipas kryesocialistit, SHBA pret që politika shqiptare të dëshmojë pjekuri në zg

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama