Rezultate te kerkimit per termin: +Plazhi

Total: 2877
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.152Z

Foto/ Nis plazhi në Shqipëri toples

Ardhja e sezonit të verës si për çdo vit shoqërohet edhe me foto të nxehta. Tashmë është bërë traditë që edhe në plazhet publike të rejat të vishen me rroba banjo paksa më të vogla. Siç tregojnë edhe këto foto, mesa duket kjo stinë do të jetë më e nxehtë seç duhet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.877Z

Një dyshek plazhi me karikues

Disa njerëzve nuk u pëlqen të qendrojnë larg telefonit celular, madje edhe kur pushojnë në plazh. Ndaj, një student nga Libani ndërtoi një dyshek plazhi që karikon telefonat celular dhe i mban pijet të ftohta. Dysheku i plazhit "Beachill" ka një panel diellor 5 vatësh që karikon paisj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.884Z

Velipoja pa roje plazhi

Plazhi me i madh ne veri te Shqiperise, Velipoja dhe kete sezon turistik nuk ofron asnje element sigurie. Aty prej kohesh nuk ka asnje roje bregdetare. Gjate ketij sezoni turistik ne plazhin e Velipojes kane humbur jeten si pasoje e mbytjes ne det tre persona. Dy vite me pare ne kete plaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.729Z

Plazhi i Velipojës, pushuesit: Mungojnë banjot publike

Plazhi i Velipojes, pavaresisht vlerave qe ka ne vetvete, si nje nga plazhet me reren dhe ujin me te paster ne Shqiperi, ka ende vende per te permiresuar.   Nje fakt i tille eshte pohuar nga pushuesit, te cilet thone se mungesa e banjove publike eshte e patolerueshme, ndaj komuna duhet te ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.327Z

Alarmi: Plazhi i Durrësit, i tejndotur

Shkarkimet e ujërave të zeza në plazhin e Golemit Drejtoria e Shëndetit Publik në Durrës jep alarmin dhe u bën apel qytetarëve të mos frekuentojnë disa zona të plazhit të Durrësit, pasi analizat e kryera kanë dëshmuar prezencën e një ngarkese të lartë bakteriologjike në ujë.Ndot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.077Z

Plazhi i Patokutpasuri natyroree lënë në harresë

TIRANE- Nëse do të ishte ndryshe, plazhi i Patokut do të rënditej ndër plazhet me të frekuentuara, por përgjatë 20 viteve nuk ndodh kështu. Nga gjithcka ka patur , këtij plazhi i ka mbetur vetëm emri. Rëra mungon, hapësira bregdetare po ashtu, rregulli dhe pastërtia nuk është si më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.174Z

Plazhi shkembor i Kallmit

Frekuentimi i plazhit të Kallmit, i pamohueshëm ne bukurite e tij bregdetare, vihet në pikëpyetje për shkak të zvarritjeve të pakuptimta në përmirësimine infrastrukturës Rruga që pershkon plazhin në një gjatësi prej 3 kilome

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama