Rezultate te kerkimit per termin: +Plazhi

Total: 2876
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.877Z

Një dyshek plazhi me karikues

Disa njerëzve nuk u pëlqen të qendrojnë larg telefonit celular, madje edhe kur pushojnë në plazh. Ndaj, një student nga Libani ndërtoi një dyshek plazhi që karikon telefonat celular dhe i mban pijet të ftohta. Dysheku i plazhit "Beachill" ka një panel diellor 5 vatësh që karikon paisj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.884Z

Velipoja pa roje plazhi

Plazhi me i madh ne veri te Shqiperise, Velipoja dhe kete sezon turistik nuk ofron asnje element sigurie. Aty prej kohesh nuk ka asnje roje bregdetare. Gjate ketij sezoni turistik ne plazhin e Velipojes kane humbur jeten si pasoje e mbytjes ne det tre persona. Dy vite me pare ne kete plaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.729Z

Plazhi i Velipojës, pushuesit: Mungojnë banjot publike

Plazhi i Velipojes, pavaresisht vlerave qe ka ne vetvete, si nje nga plazhet me reren dhe ujin me te paster ne Shqiperi, ka ende vende per te permiresuar.   Nje fakt i tille eshte pohuar nga pushuesit, te cilet thone se mungesa e banjove publike eshte e patolerueshme, ndaj komuna duhet te ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.327Z

Alarmi: Plazhi i Durrësit, i tejndotur

Shkarkimet e ujërave të zeza në plazhin e Golemit Drejtoria e Shëndetit Publik në Durrës jep alarmin dhe u bën apel qytetarëve të mos frekuentojnë disa zona të plazhit të Durrësit, pasi analizat e kryera kanë dëshmuar prezencën e një ngarkese të lartë bakteriologjike në ujë.Ndot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.077Z

Plazhi i Patokutpasuri natyroree lënë në harresë

TIRANE- Nëse do të ishte ndryshe, plazhi i Patokut do të rënditej ndër plazhet me të frekuentuara, por përgjatë 20 viteve nuk ndodh kështu. Nga gjithcka ka patur , këtij plazhi i ka mbetur vetëm emri. Rëra mungon, hapësira bregdetare po ashtu, rregulli dhe pastërtia nuk është si më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.174Z

Plazhi shkembor i Kallmit

Frekuentimi i plazhit të Kallmit, i pamohueshëm ne bukurite e tij bregdetare, vihet në pikëpyetje për shkak të zvarritjeve të pakuptimta në përmirësimine infrastrukturës Rruga që pershkon plazhin në një gjatësi prej 3 kilome

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.619Z

Ja cili është plazhi më i mirë në Europë

Një plazh i vogël në Uells është quajtur si plazhi më i mirë në Europë duke lënë pas plazhet e Portugalisë, Kroacisë dhe Italisë. Plazhi me port në qytetin Tenby ka arritur të vlerësohet si plazhi me ujin e detit më të mirë dhe me bukuritë natyrore duke iu referuar një sondazhi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama