Rezultate te kerkimit per termin: +Plazhi

Total: 2876
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.724Z

Seks në mes të ditës në plazhin e Durrësit- FOTO

DURRES-Seksi në ambiente publike duke se po bëhet gjë e zakonshme edhe në Shqipëri. Një rast i tillë është fotografuar nga gazetari Muhamed Veliu në plazhin e Kallmit. Një një foto të postuar në rrjetin social facebook duket nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.414Z

Sarandë, sekuestrohen 1,8 kg me destinacion Greqinë, në pranga 2 persona

Policia Kufitare e Sarandës ka sekuestruar 1 kg e 852 gramë lëndë narkotike e dyshuar si kanabis sativa në një dyshek-plazhi në detin e Ksamilit dhe ka arrestuar në flagrancë 2 shtetasit Redon Koni, 25 vjeç dhe Marjo Meta, 25 vjeç, të dy me banim në fshatin Marinzë-Fier. Gjatë orëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.451Z

Vlorë, rruga e plazhit të vjetër me gropa, aksi lidh qytetin me 3 fshatra

Vlorë- Plazhet ranore në qytetin bregdetar të Vlorës, ndonëse kanë qenë ndër më të preferuarit, janë braktisur totalisht nga investimet. Në zonën e njohur si plazhi i vjetër në Vlorë, aty ku për vite me radhë ka pasur një fluks të konsideruar pushuesit, sot është nga më pak t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.716Z

Vlorë, bunkerët e diktaturës i “mbulon” erozioni detar

Erozioni detar për shkak të ngrohjes globale po merr sipërfaqe toke nga dita në ditë përgjatë bregdetit të Vlorës. Një fenomen i tillë është bërë shumë i dukshëm sidomos në zonën e plazhit të Zvërnecit. Deti është futur edhe në zonën e pishave, duke shtuar sipërfaqen detare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.013Z

Vlorë, ushtria pastron plazhin

 VLORE/ QEMAL BIRAKUAksion i repartit të ushtrisë së Bunavisë për pastrimin e plazhit në zonën e Pyllit të Sodës në Vlorë. Katër ditë pas alarmit për katastrofë ekologjike, pasi 60 tonë mbetje nafte dhe solari u hodhën në det, mbi 100 ushtarë punuan dje gjatë gjithë ditës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.925Z

Tunxhi i hipotekës, gjykata vendos “detyrim paraqitje”

20/02/2009  Ish-drejtori i akuzuar për falsifikim tek plazhi i “Gjeneralit” TIRANË - Tunxh Vatnikaj do të paraqitet në Policinë Gjyqësore një herë në dy javë. “Detyrim për paraqitje” është masa e sigurimit personal që vendosi dje gjykata për të pandehurin Tunxh Vatn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.336Z

Sezoni turistik, ndalohet qarkullimii mjeteve të rënda gjatë fundjavës

Ndërsa sezoni turistik vazhdon ministria e Brendshme dhe ajo e Transportit kanë rikujtuar masat e marrë për lehtësimin e transportit rrugor. Këto dy ministri kanë nxjerrë një urdhër që kufizon qarkullimin e mjeteve të rënda  me synim lehtësimin e lëvizjes në akset kombëtare dhe ato

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama