Rezultate te kerkimit per termin: +Plazhi

Total: 2877
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.925Z

Tunxhi i hipotekës, gjykata vendos “detyrim paraqitje”

20/02/2009  Ish-drejtori i akuzuar për falsifikim tek plazhi i “Gjeneralit” TIRANË - Tunxh Vatnikaj do të paraqitet në Policinë Gjyqësore një herë në dy javë. “Detyrim për paraqitje” është masa e sigurimit personal që vendosi dje gjykata për të pandehurin Tunxh Vatn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.336Z

Sezoni turistik, ndalohet qarkullimii mjeteve të rënda gjatë fundjavës

Ndërsa sezoni turistik vazhdon ministria e Brendshme dhe ajo e Transportit kanë rikujtuar masat e marrë për lehtësimin e transportit rrugor. Këto dy ministri kanë nxjerrë një urdhër që kufizon qarkullimin e mjeteve të rënda  me synim lehtësimin e lëvizjes në akset kombëtare dhe ato

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.362Z

Plazhet tona në faqet egazetave prestigjioze të botës

Të tjera rreth shkrimit FOTOLAJM/Ja perlat bregdetare në detin Jon nga Saranda - Vlorë Sapo kalon qytetin e Himarës, rreth 5 km larg saj, befas në krahun e djathtë të lëvizjes, të shfaqet përpara gjiri i Llamani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.912Z

Skyscanner: Dhërmiu mes 20 plazheve më të bukura të Europës

Kompania e njohur britanike e udhëtimeve Skyscanner e themeluar në vitin 2003 dhe që punëson më shumë se 700 persona ka detajuar një listë me 20 plazhet më të mira të Europës, që sipas tyre: vendasit nuk do të donin tjua tregonin. Mes tyre dhe më saktësisht në vendin e 17-të gjende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.501Z

Shteti pranon dështimin me Kakomenë, Auron Tare: Shkoni me varkë

Një status i postuar në Fb nga gazetarja Anila Basha, ku i kërkonte disa informacione Drejtorit të Agjencisë Kombëtare të Bregdetit Auron Tare, ka nxjerrë në pah një të vërtetë të hidhur lidhur me këtë plazh që është një nga perlat natyrore të Shqipërisë, por ku është thuaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.337Z

Lehtësohet trafiku: Në fundjavë, makinat e rënda lëvizin me orar, ja akset

Tiranë Ministria e Brendshme ka vendosur të lehtësojë trafikun në disa akse rrugore të vendit ditët e shtuna dhe të diela, duke ndaluar qarkullimin e disa lloje mjeteve për disa orë, deri më 30 shtator. Në një deklaratë për shtyp, mësohet se Ministria e Brendshme dhe ajo e Transport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.336Z

Lehtësohet trafikun: Në fundjavë, makinat e rënda do të lëvizin me orar

Tiranë Ministria e Brendshme ka vendosur të lehtësojë trafikun në disa akse rrugore të vendit ditët e shtuna dhe të diela, duke ndaluar qarkullimin e disa lloje mjeteve për disa orë, deri më 30 shtator. Në një deklaratë për shtyp, mësohet se Ministria e Brendshme dhe ajo e Transport

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama