Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradec

Total: 8888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.287Z

Pogradec, arrestohet shpërndarësi i kokainës

Policia e Pogradecit ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta dhe ka arrestuar poseduesin e kokainës. Gjatë kontrollit të ushtruar, janë sekuestruar 14  doza me kokainë. Altin Papa, 32 vjeç, banues në Pogradec, një ditë më parë është ndaluar nga policia në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.119Z

Duam varreza greke në Pogradec

Share Një nga organizatat më të njohura greke për mbrojtjen e Vorio Epirit, SFEVA, ka kërkuar një varrezë greke edhe në zonën e Pogradecit, raporton GSH. Kërkesa e tyre është bërë gjatë një vizite që kanë bërë përfaqësues të kësaj organizate në Korçë e më pas në Pograd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.709Z

Pogradec, arrestohet për korrupsion tatimori

Pogradec- Akuza për korrupsion gjatë ushtrimit të detyrës ka vënë sot në pranga një 29-vjeçar, inspektor tatimor pranë degës së tatimeve Pogradec. Sipas policisë, arrestimi i shtetasit Gavrosh Papa u bë nga departamenti për Hetimin e Krimeve në Drejtorinë e Përgjithshme të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.606Z

Pogradec, kamioni përplas furgonin, plagosen 4 persona

Diten e sotme ne aksin rrugor Qafe-Thane Pogradec, mjeti tip kamion me targa AA 104 CR me drejtues shtetasin Dhimitraq Bitri 53 vjec banues ne fshatin Osnat-Pogradec, ka dale nga rruga dhe eshte perplasur me mjetin fugon me targa TR 7714 R te drejtuar nga shtetasi Sh.Sinani 26 vjec banues ne fshatin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.869Z

INUK ne Pogradec

brbrInspektorati ndertimor urbanistik kombetar ka nisur sot aksionin per shembjen e objekteve pa leje ne rrugen Pogradec-Lin Kete here aksioni eshte fokusuar  tek  nje ndertese 7-kateshe dhe per kete arsye ka nisur pergatitja dhe hapja e birave per vendosjen e tritolit Nderkohe pronari i kesaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.613Z

Pogradec arrestohet per vjedhje adoleshenti

Nje adoleshent ka perfunduar ne pranga per vjedhjen e mjeteve te punes nje shtetasi tjeter ne qytetin e Pogradecit. S.L 16-vjec banues ne Qershize Komuna Verdove -Pogradec eshte arrestuar nga policia e ketij qyteti ne adrese te tij ka bere kallezim shtetasi T.I 56 vjec banues ne fshatin Cerrave-Pogr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.116Z

Meta, fushatë në Pogradec

Kreu i LSI-së, Ilir Meta, ishte dje në Pogradec ku së bashku me deputetin e PD-së, Fatbardh Kadilli, kërkuan votat për kandidatin e koalicionit të djathtë Luan Topçiu. “Pogradeci meriton një të ardhme tjetër, meriton një kryetar bashkie, i cili ta shohë këtë qytet si qytetin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama